Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- Офіційні документи


МЕМОРАНДУМ ПРО СТВОРЕННЯ КОАЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ - «ПОКОЛІННЯ ДЕМОКРАТИЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ»

   
    
    Місія. Сторони - підписанти даного меморандуму, 15 квітня 2015 року ( вперше 15 травня 2004 року), у місті Києві, зібралися аби утворити Коаліцію громадських організацій «Покоління демократичних перетворень» (КГО ПДП). Сторони створюють Коаліцію заради того, щоб досягнути спільної мети - створити у обраному Вищому навчальному закладі – Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова, спеціалізацію, спеціальність, а згодом і факультет - «Менеджмент громадських організацій».
    Вступ. В сучасному українському суспільстві є дуже велика потреба у підготовці фахівців для громадянського суспільства. Спеціальність менеджера громадської організації, на жаль не представлена у вищій освіті України. Це створює великі труднощі для функціонування громадських організацій, особливо в умовах нерозвинутого законодавства щодо третього сектору в Україні. Натомість численні дослідження та моніторинги, показують, що громадянське суспільство країни потребує таких фахівців. Отже у цій ситуації, наша Коаліція прагне розпочати навчання студентів по цій спеціальності засобами та зусиллями самих громадських організацій та за підтримки донорської спільноти України. Ми плануємо відкрити цю спеціальність вже 2015 навчальному році. Ми вже багато чого маємо задля виконання цього проекту, а саме: навчальні програми та методичні матеріали, напрацювання наших викладачів та тренерів, приміщення та частину технологічних засобів для навчання в Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова. Проте потребуємо фінансової та матеріально - технічної підтримки нашого проекту. У цьому зв'язку сторони прагнутимуть відшукати фінансування для: запрошення фахівців - викладачів із закордону, фінансування практики студентів, технічної допомоги для навчання студентів тощо. Сторони доручають Громадській організації «Інститут розвитку самоорганізації населення», від імені Коаліції розпочати пошук коштів, яких не вистачає для початку стартового (пілотного) проекту аби розпочати навчання студентів у обраному ВНЗ. Натомість усі інші члени коаліції, також прагнутимуть взяти участь у створенні спеціалізації та факультету.
    Принципи та напрямки діяльності. Коаліція є відкритою та децентралізованою мережею громадських організацій, що у своїй діяльності керується такими основними принципами:
    1. Принцип рівноправності - кожен партнер має однакові права участі у діяльності Коаліції та прийнятті рішень.
    2. Принцип спілкування - Коаліція є сприятливим середовищем для повноцінного спілкування між її членами
    3. Принцип прагнення до спільного досягнення мети - Створення спеціалізації та факультету «Менеджмент громадських організацій», в Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова - є пріоритетом діяльності усіх учасників коаліції
    4. Принцип відкритості - у рамках Коаліції працює багато партнерів з різних регіонів України і для продуктивного та ефективного здійснення діяльності у рамках мережі всі партнери повинні знати про своїх партнерів: ділитися досвідом, своїми успіхами та досягненнями.
    5. Принцип поваги до базового ВНЗ - Усі члени коаліції підтримують та сприяють діяльності базового для виконання цілей та завдань Коаліції ВНЗ - Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова.
    6. Принцип взаємоповаги - кожен партнер поважає своїх партнерів.
    7.Принцип взаємодопомоги - у рамках Коаліції та поза нею кожен партнер допомагає один одному.
    8. Принцип функціонування та координації в рамках робочої групи - В кожній організації, з числа її членів обирається людина, яка входитиме до робочої групи, яка складається із таких уповноважених членів від кожної організації, це робиться аби більш ефективно та оперативно вирішувати питання функціонування Коаліції. Цим особам від імені керівництва кожної організації, буде доручено брати участь в роботі робочої групи, а також представляти організацію в робочій групі, вони будуть називатися співкоординаторами у всіх проектах, які матимуть відношення до цілей Коаліції. Робочу групу очолює - виконавчий секретар, якого обирають усі члени коаліції за згодою всіх сторін. Робоча група - це тимчасовий колектив, статус якого, визначатиметься умовами проектів, які здійснюватиме Коаліція. Коаліція матиме логотип, фірмовий бланк, офіс, телефон, факс, інші засоби комунікації, а в подальшому веб - сайт. За згодою сторін Коаліція може формалізувати свою діяльність згідно законодавства України.
    Організації, що підписали цей Меморандум, набувають з моменту підписання права представляти Коаліцію. Підписами під цим документом керівники відповідних організацій засвідчують своє бажання до об'єднання та декларують утворення Коаліції громадських організацій «Покоління демократичних перетворень, як єдиної мережі без формального центру, із координуючим органом.
    підписи:
    
    
    

Публікація від 13 квітня, 2015 р.

Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати