Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- З української преси


Газета Нова Доба про волонтерський Центр Чинність закону

   
    Дорогі українці! Сила нашого народу, його дух, здатність єднатися в найтяжчі часи є запорукою наших перемог! Так було, так є і так буде й надалі!
     Волонтерський Центр Фундації соціально правового захисту населення «Чинність закону» , всі ці вісім тяжких для нашого народу років, у міру своїх можливостей збирав і передавав для наших бійців, біженців та мешканців увздовж лінії зіткнення гроші та матеріальні ресурси аби ці люди могли, хоч в трішечки більш комфортнихумовах воювати, жити, ставати на ноги. І, головне, розуміти, що Україна турбується про них. Хочеться висловити величезну подяку усім, хто всі ці роки допомагав нам. Це і прості люди з усієї України й безперечно - інші волонтери, ті хто брав участь у всьому ланцюжку цієї непростої роботи - це і організація «Операція «Маестро» (Сашко Шевченко та Ігор Пилипуч), за те,що вони робили доставки до лінії зіткнення і розповсюдження допомоги серед бійців та серед місцевого населення. Це і «Карітас» - Київ та Маріуполь, особливо отцю Роману Сиротичу, директору «Карітас»-Київ і його команді, за те, що вони усі ці роки утримують та вдягають українських біженців з Донбасу і Криму, а також дітей з малозабезпечених родин. Нашим побратимам з Івано-Франківщини, особливо Наталці Чаплинській. депутатці Франківської облради, яка, ще з Майдану 2004 року, є партнеркою й другом, не лише нашої організації, але й особистим другом усіх нас - членів організації. що тільки наталка не організовувала для наших бійців, починаючи від шкарпеток до пічок- буржуйок виконаних зі старих газових балонів. Величезна подяка бійцю - ветерану АТО - Тарасу Ткаличу, голові Святошинської спілки ветеранів АТО-ООС, який п’ять років захищав нас на фронті, а повернувшись сам брав участь у зборів котшів і матеріальних ресурсів для армії і для цивільних осіб. Усім не подякуєшь в одному матеріалі, всіх пам’ятаємо, усіх вас любимо!
     Але абсолютно нового імпульсу нашій роботі додала підла агресія рашистів проти України - 24.02.2022 року. Ми з першого ж дня зібралися і почали налагоджувати нашу роботу у нових умовах. Дехто пішов на фронт, дехто до тероборони, але волонтерський центр працює за своїм планом.
     Ми збираємо кошти й купуємо те, що потрібно нашим бійцям, збираємо речі, як військові. так і цивільні, медикаменти і продовольство. Усі наші звіти, можна переглянути на нашому сайті: www.rol.org.ua
     Ми щиро запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої роботи й допомогти нам усім перемогти ворога, наші телефони: 044 2233373; 044 2233393; 0672099359. Наш офіс, як і попередні 18 років, у районі Дарницької площі.у місті Києві.
     Архівне фото: http://www.rol.org.ua/article.cfm?deid=225
    
    

Публікація від 10 травня, 2022 р.

Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю