Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- Соціальні послуги Фундації


Фундація Чинність закону надає соціальні послуги з впровадження реєстрації у системах SAM, NCAGE та інших реєстраційних майданчиках, які дозволяють претендувати на отримання грантів або участі у тендерах або комерційних закупівлях за кордоном

   
    ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ ФУНДАЦІЇ «ЧИННІСТЬ ЗАКОНУ»
    Фундація "Чинність закону" надає соціальні послуги будь - яким громадським та комерційним структурам з впровадження реєстрації у системах SAM, NCAGE та інших реєстраційних майданчиках, які дозволяють претендувати на отримання грантів або участі у тендерах або комерційних закупівлях від Уряду США, Євросоюзу, країн «G7» і повинні, у в зв’язку із цим отримувати відповідні ідентифікаційні коди.
    Наприклад, реєстрація у системі NCAGE – Номер NCAGE (Commercial and Government Entity Code) - це унікальний код, що використовується для ідентифікації організацій та компаній у системі США для урядових закупівель (CAGE). Цей код присвоюється організаціям, які бажають укладати контракти з урядовими агентствами США або іншими міжнародними організаціями, і дозволяє швидко ідентифікувати їх у системі.
    Щоб отримати номер NCAGE, організація повинна звернутися до відповідного національного агентства чи органу, яке відповідає за присвоєння таких кодів у країні, де вона зареєстрована. У більшості випадків цим органом є відділ або агентство, яке керує закупівлями або державними контрактами. Наприклад, в США цим органом є Defense Logistics Agency (DLA), в Україні - Державне підприємство "Інформаційно-аналітичне агентство". Після подачі заявки та перевірки інформації, організації надають номер NCAGE.
    Або номер SAM (System for Award Management) - це унікальний ідентифікаційний номер, який присвоюється учасникам та постачальникам у системі федеральних контрактів Сполучених Штатів Америки. Цей номер потрібний для реєстрації в системі SAM, яка об'єднує інформацію про учасників урядових закупівель, грантів та інших програм. Наявність номеру SAM є необхідною умовою для участі в урядових закупівлях та отримання федеральних грантів у США.
    Фундація "Чинність закону" рада повідомити про свою нову послугу - надання інформаційної та практичної допомоги у сфері реєстрації в системах SAM, NCAGE та інших реєстраційних майданчиках.
    Що це означає для вас?
    Ви отримуєте можливість брати участь у грантових програмах, тендерах та комерційних закупівлях від Державного департаменту США та Євросоюзу.
    Ви забезпечуєте собі шлях до успіху у конкурентному середовищі та можливість розширення власних можливостей.
    Наші експерти готові:
    Допомогти з отриманням необхідних ідентифікаційних кодів. Надати консультації та підтримку на кожному етапі процесу реєстрації. Забезпечити вас необхідною інформацією та рекомендаціями, перекладами.
    Для отримання додаткової інформації та консультацій звертайтеся до нашої Фундації: info@rol.org.ua або 0442233373
    Наша власна сторінка на сайті NCAGE тут: https://eportal.nspa.nato.int/Codification/CageTool/cage-view/SCJA5
    
    
    

Публікація від 12 квітня, 2024 р.

Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю