Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європейський Союз у рамках Програми TACІ виділив Україні 9,2 млн. євро для малих проектів по розвитку прикордонного співробітництва.

20 січня, 2004 р.

    Програма малих проектів TACІС по прикордонному співробітництву підтримує малі проекти по співробітництву між місцевими і регіональними органами на границях Росії, Бєларусі, України і Молдови з ЄС і країнами-кандидатами.
    Пріоритетними галузями програми є адміністративна реформа, місцевий економічний розвиток, соціальний сектор, проблеми навколишнього середовища й енергетики. Програма складається з двох частин: механізм малих проектів (гранти складають до 300 тис. євро) і механізм мікропроектів (гранти до 50 тис. євро).
    Місцеві і регіональні організації, що розміщаються у відповідних прикордонних регіонах, і їхні філії можуть подавати заявки. Бажаючі одержати гранти по програмі малих проектів повинні надати пропозиції до 2 квітня. Для програм мікропроектів кінцевий термін відсутній. У листопаду 2003 року ЄС виділив Україні в рамках TACІ 20 млн. євро на 2004-2006 роки для 4 програм "Сусідство" для більш тісного прикордонного співробітництва України з Євросоюзом.
    Програми "Сусідство" будуть фінансуватися в межах Індикативної Програми Співробітництва ЄС TACІ по прикордонному співробітництву. Усього на західні країни СНД ЄС виділив 75 млн. євро.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю