Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


5 листопада 2004 р. о 10-30 в приміщенні Комунального підприємства „Водно-інформаційний центр”(м. Київ, вул. Грушевського, 1-В, парк Хрещатий) буде проведено круглий стіл

2 листопада, 2004 р.

    *** Тему „„Шляхи співробітництва для створення потенціалу по зниженню негативного впливу стійких органічних забруднювачів на здоров’я та довкілля в Україні”.
    
    Організатори круглого столу:
    Всеукраїнська екологічна громадська організація „МАМА-86”,
    Комунальне підприємство „Водно-інформаційний центр”.
    
    Засідання круглого столу відбувається за підтримки Міжнародної мережі неурядових організацій з ліквідації стійких органічних забруднювачів (IPEN) в рамках проекту „Партнерство між неурядовими організаціями і науковими структурами для створення потенціалу по зниженню негативного спливу СОЗ на навколишнє середовище та здоров’я людей”, який є часткою глобального IPEProject – проекту IPEN.
    
    Учасники круглого столу планують обговорити наступні питання:
    1. Ризики від стійких органічних забруднювачів (СОЗ): забруднення повітря, грунтів, води; негативний вплив на здоров’я людей.
    2. Необхідність розробки державної стратегії поводження із СОЗ.
    3. Роль та необхідність міжнародного співробітництва для ліквідації ризиків від СОЗ, зменшення ризиків від СОЗ для здоров’я людей.
    4. Які технології можуть зменшити ризики та вилучити СОЗ із обороту.
    
    В роботі круглого столу приймуть участь представники Міністерства охорони навколишнього природного середовища України; Головної Державної інспекції захисту рослин України та інших органів державної влади; представники наукових структур; представники проекту ГЕФ/ЮНЕП „Забезпечення заходів із розроблення Національного плану щодо впровадження в Україні Стокгольмської конвенції про стійки органічні забруднювачі (СОЗ)”; представники бізнесу; експерти проекту „Партнерство між неурядовими організаціями і науковими структурами для створення потенціалу по зниженню негативного спливу СОЗ на навколишнє середовище та здоров’я людей”; представники неурядових організацій; представники засобів масової інформації.
    
    Початок реєстрації о 9-00.
    
    Під час реєстрації для учасників круглого столу буде організовано огляд виставкової експозиції КП “Водно-інформаційний центр”.
    
    Початок роботи круглого столу о 10-30.
    Закінчення – 14-30.
    
    За додатковою інформацією та акредитацією звертайтеся до інформаційного координатора ВЕГО "МАМА-86" Андрія Кумиша за телефонами 228-31-01, 228-77-49 або електронною поштою: info@mama-86.org.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю