Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Дунайський канал: два погляди на одну проблему

8 листопада, 2004 р.

    *** 25 - 29 жовтня в Парижі, на 18 сесії Міжнародної координаційної ради Програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера", Україна презентувала "проект відновлення судноплавства в українській частині дельти Дунаю".
    
    За її підсумками МЗС України заявило, що презентація "мала позитивний резонанс та чітко продемонструвала, що Україна виконує свої зобов'язання і вживає заходів, які мають посилити природоохоронні функції заповідника".
    
    4 листопада Президент національного комітету Програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" Чеської республіки доктор Ян Квет звернувся до начальника відділу екологічних наук Секретаріату ЮНЕСКО, головного експерта програми розвитку Всесвітньої мережі біосферних заповідників, Джулії Робертсон, і регіонального координатора Рамсарської конвенції в Європі, Тобіасу Салате.
    
    У своєму листі пан Квет, з погляду на фальсифікацію карної справи, яка відкрита проти співробітників заповідника, порадив: "Враховуючи останні події, я вважаю, що ми не повинні вірити заявам, зробленим українськими представниками на зустрічі в Парижі, тому що вони відбивають оловним чином думки тільки однієї сторони конфлікту, а саме українського Мінтрансу".
    
    Ян Квет очолював загальну місію ЮНЕСКО і Рамсарської конвенції, візит якої в Дунайський біосферний заповідник відбувся 27 - 31 жовтня 2003 р. Проект спорудження суднового ходу через гирло Бистре був ним оцінено негативно.
    
    Джерело : Екологічна група "Печеніги"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю