Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українські НУО отримають підтримку від Польщі

9 листопада, 2004 р.

    *** Польща планує фінансово підтримати організації громадянського суспільства, котрі займаються розвитком громадянського суспільства в Україні.
    
    Про це повідомив депутат опозиційної партії "Громадянська платформа" Броніслав Коморовський після зустрічі депутатів Сейму із прем’єр-міністром Польщі Мареком Бєлкою.
    
    У понеділок ввечері прем’єр обговорив із представниками усіх партій Сейму “східну політику” Польщі. За словами депутата “ГП”, усі учасники наради погодилися, що її елементом має стати розвиток громадянського суспільства в Україні та Білорусії. “Мова йде про призначення конкретних коштів на підтримку неурядових організацій”, - відзначив він.
    
    Коморовський сказав, що прем’єр підтримав цю ініціативу і найближчим часом відбудуться відповідні зміни в бюджеті Польщі за рахунок резервного фонду. “Резерв був призначений на розвиток демократичного суспільства в державах-сусідах Польщі”, - пояснив він.
    
    Депутат додав, що найважливішим елементом східної політики є другий тур виборів президента в Україні, які визначать подальші стосунки країни не тільки з Польщею, але і з Європейський Союзом. “Україна здасть великий екзамен з демократії, якщо міжнародні думка не поставить під сумнів результати виборів”, - сказав Боровський.
    
    Після першого туру виборів 31 жовтня, Польща ініціювала заяву Європейського союзу, який також в минулу п’ятницю закликав власті в Україні до демократичних виборів.
    
    Польща постійно відстоює право України вступити до ЄС і має імідж “адвоката” українців в Європі. Польські політики прагнуть, аби Євросоюз призначив Польщу відповідальною за розробку і реалізацію “східної політики” об’єднання.
    
    Джерело : www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати