Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


На звернення громадян тепер звертають увагу в Кабміні

10 листопада, 2004 р.

    *** Утворена 11 жовтня 2004 р. робоча група станом на 8 листопада ц. р. надіслала з дорученнями Прем’єр-міністра України обласним держадміністраціям 19191 звернення, що надійшли з цих регіонаів до Кабінету Міністрів. За цей час вирішено 6726 питань, порушених у зверненнях громадян до Глави Уряду. В оперативній інформації з регіонів повідомляється, зокрема, про такі вжиті останнім часом конкретні заходи.
    
    Вінницька область
    
    Утворено обласну та районні робочі групи з опрацювання звернень громадян до Кабінету Міністрів України. Забезпечується практичне вирішення питань, що порушуються заявниками, зокрема, щодо поліпшення матеріально-побутових умов, проведення ремонтів житла, налагодження водопостачання. Задоволено клопотання з цих питань ряду заявників із м. Гайсина, сіл Бондури, Гранів, Жерденівка, Карбовка, Ярмолинці Гайсинського району. Надано допомогу в лікуванні заявникам з м. Гайсина та смт Чечельника.
    
    Житомирська область
    
    Всього уже вирішено 414 питань, порушених у зверненнях громадян до Кабінету Міністрів України. Зокрема, надано матеріальну допомогу заявникам із ряду населених пунктів Баранівського, Бердичівського, Ємільчинського, Коростишівського, Малинського, Лугинського, Овруцького, Олевського районів.
    
    Київська область
    
    Вирішено 302 питання. Зокрема, щодо працевлаштування заявників із м. Кагарлика, надання квартири та перерахування пенсії заявникам із м. Борисполя.
    
    Кіровоградська область
    
    Вирішено 355 питань, в тому числі щодо нарахування пенсії та доплат до неї заявникові із смт Устинівка, отримання Державного акта на право власності на земельну ділянку заявницею із м. Олександрії. Відремонтовано пішохідну кладку через річку Інгулець в смт Петрове.
    
    Миколаївська область
    
    За зверненнями громадян вжито заходів щодо перерахування пенсій заявникам із Новобузького району, водозабезпечення та газифікації будинків у м. Вознесенську. Надано допомогу в лікуванні заявникам із Баштанського району. Виконано ремонт дорожнього покриття вулиць в с. Себине Новоодеського району, в с. Новопетрівське Новоодеського району. Відновлено телефонний зв’язок за місцем проживання заявників із м. Первомайська.
    
    Полтавська область
    
    Вирішено 543 питання. За зверненнями жителів м. Кременчука збільшено кількість автобусів на маршрутах, відремонтовано покрівлю кількох будинків, надано матеріальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. Організовано підвезення дітей до школи в селах Ветхалівка, Книшівка, Середняки Гадяцького району.
    
    Сумська область
    
    За зверненнями до Глави Уряду вирішено 2355 конкретних питань. Зокрема, щодо фінансування газифікації вулиць м. Буринь. Налагоджено освітлення вулиці Шевченка в м. Тростянці, введено додатковий рейс автобуса з м. Ромни до с. Борозенки. Виплачено заборговану заробітну плату заявнику із м. Буринь.
    
    Херсонська область
    
    Вирішено 279 питань, в тому числі щодо проведення телефонної лінії для мешканців вул. Північної м. Берислава, отримання Державного акта на право власності на землю заявницею із смт Дніпряни, погашення заборгованості по зарплаті працівникам ДСП “Милове” Бериславського району. Відремонтовано покрівлю будинку по вул. Червоноармійська, 176, смт Новоолексіївці Генічеського району.
    
    Хмельницька область
    
    Вирішено 128 питань. Зокрема, щодо фінансування робіт по газифікації вул. Зарічної с. Траулина Шепетівського району, виділення земельної частки паю заявниці із с. Путринці Ізяславського району, виплати заборгованості по зарплаті заявнику із м. Ізяслава. Надано матеріальну допомогу заявникам із Кам’янець-Подільського та Ізяславського районів.
    
    Черкаська область
    
    Вирішено 1197 питань, зокрема щодо продовження будівництва лікарні в с. Білозір’я Черкаського району, прискорення будівництва та ремонту доріг в Лисянському районі, газифікації Стеблівського регіону. Надано допомогу в газифікації житла заявнику із м. Звенигородки та допомогу в лікуванні заявникам із міст Звенигородки, Монастирища, Чигирина, смт Драбова, із с. Єрки Катеринопільського району.
    
    Чернігівська область
    
    На виконання доручень Глави Уряду за зверненнями громадян вирішено 584 питання. Зокрема, щодо фінансування ремонту лікарні в м. Корюківці, газифікації смт Холми та ремонту мосту в с. Ченчики Корюківського району. Задоволено прохання жителя м. Новгород-Сіверського про газифікацію його будинку та заявниць із Чернігівського району щодо проведення дорожньо-ремонтних робіт по провулку Козацький в смт Седнів, заявниці із м. Ніжина щодо її працевлаштування. Оформлено документи на приватизацію земельної ділянки заявниці із с. Десна Козелецького району. Надано матеріальну допомогу заявникам із Ніжинського, Новгород-Сіверського, Ріпкинського, Щорського районів. Виплачено заборгованість по зарплаті працівникам Н.-Сіверського РСУ. Надано матеріальну допомогу заявникам із Козелецького району.
    Інф. сайту www.kmu.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю