Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадянське суспільство в дії ( та на жаль не в нас)

11 листопада, 2004 р.

    *** Інваліди, наркомани, хворі СНІДом, матері-одиночки і дорослі люди, що освоюють латвійську мову, - усе це цільові групи, що фінансуються з Фонду суспільної інтеграції. Учора глава фонду Нилс Сакс відзвітував перед підкомісією сейму Латвії по інтеграції про витрачені гроші.
    
    За три роки роботи фонду його кошти виросли істотно - з початкових 200 тисяч латів до 1,648 мільйона, закладених у бюджет 2005 року. Левову частку з них - 1 354 000 латів - надає ЄС. Але ось тутечки і заковика: на думку єврочиновників,
    Латвія як член ЄС уже самим цим фактом підтвердила свою високу интегрованість, тому грошей треба давати усе менше. За прогнозом Сакса, тема етнічної інтеграції остаточно перестане хвилювати ЄС до 2007 року. І тоді, можливо, залишаться тільки скромні спонсорські гроші Норвегії. Поки ж фонд визнаний закордонними донорами як винятково адекватний інститут, що адмініструє грошові потоки. Ще б - адже під керівництвом глави правління фонду бізнесмена Сола Букинголтса в ньому "вміщуються" такі професіонали освоєння грантних програм, як віце-мер Риги Сергій Долгополов, Дмитро Миколаєв ("Росіяни Заходу") і Нормундс Рудевич (Циганське суспільство Латвії).
    
    ***


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати