Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародна науково-практична конференція з проблем адаптації дитей-сиріт і дітей, що залишилися без піклування батьків (Москва, 30 листопада - 1 грудня 2004 р.)

12 листопада, 2004 р.

    *** У рамках федеральної цільової підпрограми "Дитям-сироти" з 30 листопада по 1 грудня 2004 року в Москві відбудеться міжнародна науково-практична конференція з проблем адаптації дитей-сиріт і дітей, що залишилися без піклування батьків "Успішність у самостійному житті". Організаторами виступили Міністерство освіти і науки РФ, Російська академія освіти, Горбачов-фонд, Університет Російської академії освіти. Співорганизаторы: програма "Допомога дитятам-сиротам у Росії" (АРО 2), благодійна організація "Жінки і діти насамперед ", благодійний фонд "Співучасть у долі". Інформаційну підтримку конференції надають Агентство соціальної інформації (АСІ) і "Радіо Росії".
    
    Ціль конференції: обговорити проблеми, з якими зіштовхуються випускники сирітських установ, і технології їхнього рішення на основі російського і закордонного досвіду.
    
    У конференції візьмуть участь російські і закордонні організації й установи, що займаються проблемами постінтернатной адаптації і підготовкою до самостійного життя дитей-сиріт; освітні установи для сиріт і дітей, що залишилися без піклування батьків; батьки-вихователі приймалень, патронатних, сімейних виховних груп, інших сімейних форм що заміщають сім"ю, які представляють досвід неінституціонального (сімейного) виховання дітей. Заявки приймаються до 15 листопада 2004 року адресі: вул. Б.Галявинка, д. 58, УРАО, к. 28 чи по електронній пошті: pk@urao.edu.
    
    У заявці обов'язково вказати: П.І.П., посада і місце роботи, передбачуваний виступ (так, немає), тема виступу, необхідні технічні засоби для виступу, необхідність спеціального місця для демонстрації ілюстративного матеріалу, подача матеріалів у збірник (так, немає), можливість надання учасникам конференції своїх методичних розробок, посібників (до 100 шт.), контактний телефон і адреса, замовлення готелю.
    
    До початку конференції планується видання збірника статей по обговорюваній проблемі. Матеріали приймаються до 10 листопада 2004 року.
    
    Для бронювання готелю необхідно до 8 листопада зробити заявку по телефоні/факсу: (095) 237-36-42 чи по електронній пошті: pk@urao.edu (необхідно одержати підтвердження, що заявка прийнята). У період підготовки конференції на сайте УРАО (http://www.urao.edu/) і Горбачов-фонду будуть розміщені різні методичні, інформаційні, статистичні матеріали, презентації російських і міжнародних організацій, що займаються проблемами випускників. Усі бажаючі можуть розмістити свої матеріали на цьому сайті.
    Актуально до 15.11.2004
    Контакт Тіл./факс: (095) 237-36-42
    E-maіl: pk@urao.edu


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю