Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Коаліція громадських організацій та ініціатив ”За вільну від тютюнового диму Україну” - повідомляє

15 листопада, 2004 р.

    ***
    Напередодні Міжнародного дня некуріння в Києві видано книжку “Тютюн і здоров’я”, яка узагальнила найсучасніші світові дані про вплив вживання тютюну на здоров’я людини
    
    Вже багато років в багатьох країнах в третій четвер листопада (цього року – 18 листопада) відзначається Міжнародний день некуріння. Напередодні цього дня всі курці отримали дуже вагомий аргумент припинити травити себе та інших людей тютюновим димом – книжку “Тютюн та здоров’я”. Ця книжка загальним обсягом 224 сторінки формату А4 узагальнила дані 1100 наукових праць з усього світу, більше половини з яких опубліковані за останні 5 років. 16 листопада 2004 року автори цієї книги Тетяна Андреєва та Костянтин Красовський представлять це видання на презентації, яка пройде за підтримки Національного університету “Києво-Могилянська Академія”.
    
    В передмові до книги віце-президент Академії медичних наук України Юрій Кундієв відзначив: “На відміну від багатьох інших видань, книга побудована не на залякуванні курців, в ній наведено лише науково обґрунтовані факти”. Книгу написано російською мовою, щоб охопити найширше коло читачів. Передмови до неї також написали колишній міністр охорони здоров’я Казахстану Т.Ізмухамбетов, професори А.Прохоров (США), І.Андрєєв (Росія) та лауреат нагороди ВООЗ Ч.Бекбасарова (Киргизстан).
    Книга складається з 26 глав, об’єднані у три розділи: 1) Тютюн; 2) Здоров’я: активне куріння; 3) Здоров’я: пасивне куріння.
    Читачі книги зможуть дізнатися:
    · Чи можна науково довести, що деякі тютюнові вироби менш шкідливі для здоров’я, ніж інші?
    · Чи стали сигарети менш або більш шкідливими для здоров’я за останні десятиріччя?
    · Скільки і які саме захворювання викликає або обтяжує активне та пасивне куріння?
    · На кого куріння впливає сильніше: на чоловіків або на жінок?
    · Що потрібно зробити для зменшення шкоди куріння – зменшувати кількість викурених сигарет чи лише повністю припинити їх вживати?
    
    На ці та інші питання на прес-конференції дадуть відповідь її автори – кандидати наук Тетяна Андреєва та Костянтин Красовський, які за останні роки опублікували 19 книжок та брошур, присвячених різноманітним аспектам проблеми зменшення нищівного впливу тютюну на здоров’я, а тепер видали книгу, яку фахівці вже називають “енциклопедією”.
    Крім друкованої версії, повний текст книги також розміщено в Інтернет: http://contact.tobinfo.org/books/tob-health/index.html
    
    Презентація пройде 16 листопада о 14-00 за адресою: Київ, вул. Волоська, 10, 6-й корпус, 1-й поверх, Школа охорони здоров’я НаУКМА.
    
    Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 5021902, 4515901 та 238-25-69. Веб-сайт http://contact.tobinfo.org, електронна пошта contact@tobinfo.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю