Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ІІ Міжнародний конкурс молодіжних творчих робіт "Дзвін дзвонить"

19 листопада, 2004 р.

    *** Положення про проведення ІІ Міжнародного конкурсу молодіжних творчих робіт "Дзвін дзвонить", присвяченого до Дня Конституції Російської Федерації
    
    Організатори конкурсу, усвідомлюючи небезпеку, що несуть тероризм, наркотики, ВІЛ / СНІД для сучасного правового суспільства, виходячи з положень Конституції Російської Федерації, що гарантують рівність прав і воль людини і громадянина, право на волю й особисту недоторканність, право на охорону здоров'я, що забороняють будь-які форми обмеження прав громадян по ознаках соціальної, расової, національної, мовної чи релігійної приналежності, з огляду на спалах активності терористичних організацій і їхнє осудження світовим співтовариством, а також актуальність заявлених ідей, вважаючи молодь самих не захищеної від зазначених проблем частиною суспільства, і незважаючи на це сьогоденням і майбутнім активним учасником боротьби з подібними антисоціальними явищами повідомляють Міжнародний конкурс молодіжних журналістських робіт і присвячують його до 11-й річниці прийняття Конституції Російської Федерації.
    
    1. Загальні дані
    
    1.1. Конкурс засновується Інформаційним центром Державної освітньої установи вищої професійної освіти "Саратовською державною академією права" (далі - СДАП), Управлінням Федеральної служби по контролю за оборотом наркотичних засобів і психотропних речовин по Саратовської області, Міністерством охорони здоров'я і соціального розвитку Саратовської області, Інститутом прокуратури СДАП, Слідчо-криміналістичним інститутом СДАП, Державною телерадіокомпанією "Саратов".
    
    2. Предмет конкурсу - матеріали, що висвітлюють проблеми боротьби з тероризмом, поширення і профілактики наркотизму і ВІЛ / СНИДу серед молоді як негативних явищ сучасності.
    
    3. Тематичні напрямки:
    
    3.1. Тероризм.
    3.2. Наркотизм, СНІД.
    
    4. Номінації конкурсних робіт:
    
    4.1. Професійний погляд (докладніше див. п. 6.2);
    4.2. Публіцистика (репортаж, замітка, стаття);
    4.3. Поезія, проза, есе;
    4.4. Відеоролик;
    4.5. Фотографія.
    
    5. Учасники, журі
    
    5.1. На участь у конкурсі мають право особи у віці від 15 до 30 років, а також молодіжні організації. Переможці виявляються за підсумками роботи журі.
    5.2. У кожній номінації переможців виявляє визначена комісія журі. Усі комісії журі по номінаціях очолюють голова журі, а також заступник голови журі. Голосу голови журі, його заступника, усіх членів комісій журі по номінації рівні.
    
    6. Вимоги до робіт
    
    6.1. Загальні вимоги:
    * позитивність;
    * твердження загальнолюдських цінностей;
    * сприяння зміні ризикованого поводження серед молоді убік більш безпечного;
    * об'єктивність;
    * актуальність;
    * відображення заявленої проблеми.
    
    6.2. У роботі з номінації "Професійний погляд" автор повинен розкрити способи того, як його професія може сприяти боротьбі з явищами, зазначеними в темі конкурсу. Форма роботи вільна (вона може бути виконана в текстовій формі у виді проекту закону, програми, пропозицій по удосконаленню сучасних методів боротьби з заявленими проблемами, репортажу і так далі, а також у формі відеоматеріалу і так далі).
    
    6.3. Мови конкурсних робіт – російська і англійська.
    
    6.4. Авторські тексти (включаючи тексти для інформаційних веб-ресурсов) повинні містити не більш 6000 знаків (із пробілами), надаватися в електронному виді. Дані вимоги не поширюються на роботи з номінації "Професійний погляд - конкурс проектів". Відеоролики повинні мати тривалість не менш 1,5 і не більш 5 хвилин і надаватися у форматі VHS або в електронному виді. Зазначені в даному пункті вимоги не поширюються на роботи з номінації "Професійний погляд - конкурс проектів". Фотографії надаються з указівкою назви зображеного сюжету.
    
    6.5. До розгляду не приймаються матеріали, що мають комерційний характер і в який згадуються конкретна продукція і її виробники.
    
    7. Організаційні моменти
    
    * 1 жовтня 2004 року - оголошення початку конкурсу;
    
    * до 21 листопада 2004 року - підготовка і подача конкурсних робіт із указанням: прізвищ, імен, по батькові учасника конкурсу (для молодіжних організацій - їхнє найменування), дати народження, місця проживання, місця навчання, контактного телефону або e-maіl;
    
    * 22 листопада - 5 грудня 2004 року - оцінка й обговорення конкурсних робіт, визначення переможців;
    
    * 10 грудня 2004 року - підведення підсумків, нагородження переможців і їхня участь у дискусії.
    
    Роботи приймаються за адресою:
    
    410056, Росія,
    м. Саратов, вул. Чернишевського, д. 104,
    ГОУ ВПО "Саратовская державна академія права",
    ауд. 101, Інформаційний центр,
    
    або по електронній адресі: іnfocentr@sgap.ru, факс: +7 (8452) 20-56-58 з позначкою "Інформаційний центр".
    
    8. Підведення підсумків конкурсу
    
    Переможці конкурсу визначаються в кожній конкретній номінації. Автори кращих робіт нагороджуються коштовними призами. Конкурсні роботи не рецензуються і не повертаються.
    
    Роботи, що перемогли в конкурсі, розміщаються в академічній студентській газеті СДАП "Юрист", на веб-сайті СДАП www.sgap.ru, в інших друкованих і електронних СМИ.
    
    9. Спонсори конкурсу
    
    Спонсором конкурсу може стати будь-яка фізична і юридична особа. Спонсор конкурсу має право засновувати власний приз на додаток до офіційних нагород конкурсу.
    
    10. Інформаційні спонсори конкурсу
    
    Інформаційним спонсором конкурсу може стати будь-яке СМИ. Інформаційний спонсор конкурсу має право засновувати власний приз на додаток до офіційних нагород конкурсу.
    Актуально до 21.11.2004
    Контакт Тіл.: +7 8452 205 403, +7 8452 201 702 (внутр. 3-24)
    E-maіl: іnfocentr@sgap.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю