Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


НАШИМИ КОЛЕГАМИ СТВОРЕНО ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ ПРО ВИБОРИ

23 листопада, 2004 р.

    ***
    Телевізійна агенція “КИПАРИС” завершила процес виробництва першого фільму “Національний вибір. Регіональний аспект”. Фільм складається з двох частин, і присвячений виборчому процесу в регіонах України.
    
    Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Хроніка виборів для регіонів - створення етюдів, нарисів і програм”.
    
    У фільмі використано хронікальні кадри порушень виборчого процесу: невірність списків виборців, тиск на спостерігачів, виключення членів дільничної виборчої комісії (ДВК), голосування на дому, оскарження в суді дій територіальної виборчої комісії (ТВК), спроби підкупу виборців.
    
    На думку авторів проекту (продюсер Олег Животовський, режисер Кирило Животовський), такі проекти дозволяють спробувати на практиці можливість протистояння адміністративному ресурсу, привернути увагу громадян до проблем сучасного виборчого процесу, його організації та забезпечення.
    
    У фільмі використано сюжети і матеріали, створені партнерами ТА “КИПАРИС” у регіонах, а це основні т.зв. проблемні регіони України: Сумська, Кіровоградська, Донецька, Тернопільська області.
    
    ТА “КИПАРИС” запрошує громадські організації та ЗМІ подавати заявки (у довільній формі) на отримання примірників цього фільму.
    
    В анкеті просимо зазначити:
    1. Назва організації.
    2. Регіон, місто.
    3. Як Ви плануєте використовувати фільм: освіта, трансляція, демонстрація членам організації, формування бібліотечного фонду, презентація у своєму місті тощо.
    4. В якому форматі Вам зручніше отримати проект: VHS, miniDV, DVD, VCD.
    5. Контактна особа.
    6. Координати організації.
    
    Партнерська мережа проекту: ТРК “Крим”, ТРК “Черноморская” (м. Сімферополь),ТРК “Экран” (м. Джанкой), ТРК “Місто” (м. Хмельницький), ТРК “Рівне–1”(м. Рівне), ТРК “Новий Чернігів” (м. Чернігів), ТРК “Ятрань” (м. Умань), Редакція трускавецького радіомовлення, ТРК “Луч” (м. Красний Луч), ТРК “ТВ-4” (м. Тернопіль) ,ТРК “Телеком-сервіс”, (м. Шостка), ТС “Березань”, (м. Березань), ТС “Миг”, (м. Южний), ТРК “Стирол” (м. Горлівка), Знам’янська міська ТРК.
    
    Телевізійна агенція “КИПАРИС” - прибуткова продакшн студія, що займається виробництвом та розповсюдженням телевізійних програм, фільмів; наданням інформаційних послуг приватному сектору; розвитком мережі регіональних мовників в Україні. Рік заснування - 1995. Організація - лауреат та дипломант багатьох українських та міжнародних конкурсів сучасного телебачення та кіно.
    
    У 2004 році ТА “КИПАРИС” в партнерстві з НУО “Європейський вибір” займається створенням та розповсюдженням циклів телевізійних інформаційно-освітніх програм: “Кожен має право” (за підтримки Посольства Канади в Україні), “Право на вибір” (за підтримки проекту “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN), “Маю право” (за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні). Загальна кількість програм: 40.
    
    КОНТАКТИ:
    Кирило Животовський
    Телевізійна агенція “КИПАРИС”
    39601, Кременчук, Полтавська обл., квартал 101, 10-а, офіс 52/53
    Тел.: (0536) 746 747, 8 097 291 9973
    Електронна пошта: samatxi@mail.ru
    
    Олег Животовський
    Телевізійна агенція “КИПАРИС”
    Тел.: 8 050 308 0905
    Електронна пошта: kiparis@sat.poltava.ua, kiparis@vizit-net.com


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю