Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Європейському парламенті збираються підписи для негайного скликання сесії Європарламенту для розгляду останніх подій в Україні.

25 листопада, 2004 р.

    *** Про це сказав на брифінгу в Києві голова представництва Європейської комісії в Україні Ієн Боуг. "У світлі останніх подій в Україні члени Європарламенту збирають підписи, щоб негайно скликати пленарну сесію Європарламенту, щоб обговорити розвиток подій", - сказав він.
    
    За його словами, ця сесія може бути позачерговою. Водночас він зазначив, що не може зараз сказати, коли саме відбудеться ця сесія.
    
    В середу ввечері до України прибуває спеціальний посланник Нідерландів (країна, яка нині головує у ЄС) Нік Бігман.
    
    Він має передати лист президенту Леоніду Кучмі, голові Верховної Ради Володимиру Литвину, прем'єр-міністру Віктору Януковичу, голові Конституційного Суду Миколі Селивону.
    
    Про це повідомила на брифінгу у представництві Європейської комісії посол Нідерландів в Україні Монік Франк. Вона також повідомила, що спецпосланник Нідерландів зустрінеться з Віктором Ющенком.
    
    Вона припустила, що в листі, який привезе спепосланник Нідерландів, буде ще раз привернуто увагу державних органів України до необхідності продемонструвати стриманість і уникнути насильства. За словами Франк, Бігман приїде в Україну як спецпосланник Нідерландів на прохання міністра закордонних справ Нідерландів. Вона також зазначила, що не знає, про що йдеться у листі.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю