Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНУ ПРЕМІЮ “СРІБНА ТРОЯНДА” ВПЕРШЕ ОТРИМАЛА УКРАЇНСЬКА НЕУРЯДОВА ОРГАНІЗАЦІЯ “НАРОДНА ДОПОМОГА”

3 грудня, 2004 р.

    ***
    Брюссель, Бельгія, листопад 2004 року. У Брюсселі вперше представники української громадської організації “Народна допомога” (м. Чернівці) отримали почесну міжнародну нагороду “Срібна троянда”.
    
    Церемонія нагородження “Срібна троянда” проводиться кожного року з метою підвищення рівня громадської обізнаності про діяльність особистостей та організацій, спрямованої на боротьбу за соціальну справедливість.
    
    “Срібна троянда” - це почесна нагорода за самовіддану роботу людей, спрямовану на побудову більш справедливого та дбайливого суспільства. Нагорода має статус міжнародної та вручається за особисті та спільні досягнення.
    
    “Срібна троянда” є подією, визнаною на рівні Європейського Союзу (у 2004 році церемонія проводилась вп’яте), як ініційована громадянським суспільством в інтересах громадянського суспільства.
    
    Чернівецьке міське об’єднання громадян “Народна допомога” нагороджено “Срібною трояндою” за роботу з найбільш уразливими категоріями населення – бідними, бездомними та літніми громадянами. Діяльність організації є яскравим прикладом зміцнення громадянського суспільства та сприяння розвитку демократії на Україні.
    
    У церемонії нагородження взяли участь близько 300 представників Європейської Комісії, Європейського парламенту та мас-медіа європейських країн.
    
    У своїй промові переможця керуючий справами Чернівецького міського об’єднання громадян “Народна допомога” Іван Ковалишин зазначив: “Сьогодні, отримуючи цю почесну нагороду, ми з гордістю усвідомлюємо, що наш девіз “Ми створюємо перспективи” втілено до реального життя. Адже кожна людина, яка завдяки “Народній допомозі” повернулась до нормального способу життя – це крок на шляху до створення більш дбайливого та справедливого суспільства. Ми переконані, що “Срібна троянда” стане стимулом до вдосконалення нашої роботи, яка потрібна людям”.
    
    Анастасія Анохіна
    Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Чернівці
    Чернівецьке об’єднання громадян “Народна допомога”
    Тел/факс: (0372) 585 156
    Електронна пошта: news@nardop.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.nardop.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю