Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ“УКРАЇНА: ЄДНІСТЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСП ІЛЬСТВА”

3 грудня, 2004 р.

    *** Харків, 6 грудня 2004 року. Коаліція “Новий вибір 2004” проводить Форум громадських організацій “Україна: єдність громадянського суспільства”.Мета форуму: провести суспільний діалог задля розробки організаціями громадянського суспільства стратегії, спрямованої на консолідацію діяльності НУО в регіонах України і подолання кризи задля збереження єдності, цілісності та безпеки держави.
    
    Участь у форумі візьмуть провідні аналітичні та моніторингові НУО, правозахисні, просвітницькі, молодіжні організацій, журналісти центральних та регіональних ЗМІ.
    
    Під час роботи форуму учасники зможуть надати оцінку ролі та результатам діяльності громадських організацій та моніторингових НУО у виборчий та поствиборчий період, проаналізувати наслідки (ризики) суспільно-політичних змін в Україні у різних сферах суспільного життя і участі в них громадських організацій (політика, правозахист, соціальна, інформаційна сфери) з метою вироблення плану дій та загальної стратегії щодо діяльності НУО у подоланні кризи.
    
    До складу оргкомітету форуму входять лідери неурядових організацій Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Одеси, Криму, Полтави, Львова, Києва, Сум та Харкова.
    
    Загальне координування форуму здійснюють: Фонд “Європа XXI”, Суспільно-гуманітарний консорціум “Генеза”, Український незалежний центр політичних досліджень, Фонд місцевої демократії (Харків) за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
    
    КОНТАКТИ:
    Фонд місцевої демократії
    Тел.: (057) 771 0792
    Факс: (057) 731 6044
    Електронна пошта: miroshnyk@mail.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю