Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Змінено порядок уточнення органами реєстрації актів цивільного стану громадян Міністерства юстиції України списку виборців на виборах Президента України 26-го грудня 2004 року.

11 грудня, 2004 р.

    *** Для корегування списку виборців органи РАЦС нададуть відомості про померлих громадян безпосередньо дільничним виборчим комісіям. Такі функції покладено на РАЦСи новою редакцією Закону „Про вибори Президента України", що був ухвалений парламентом цього тижня. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович вчора 9 грудня у ході наради керівного складу Мін'юсту.
    
    Списки померлих осіб мають бути уточнені за період з 31 березня 2002 року. Як наголосив Міністр юстиції, частина 4 статті 3 нової редакції Закону прямо покладає на систему РАЦС обов'язок надати цю інформацію безпосередньо кожній дільничній виборчій комісії, а не органам місцевого самоврядування після відповідного запиту з їхнього боку, як визначала стара редакція Закону.
    
    Олександр Лавринович наголосив, що не зважаючи на відсутність претензій до органів РАЦС щодо надання відомостей для уточнення списків, факти присутності померлих осіб у списках під час двох турів голосування виборів-2004 виявлені по всій Україні.
    
    Міністр юстиції віддав доручення Департаменту нотаріату та органів реєстрації актів цивільного стану громадян Мін'юсту України провести роз'яснювальну роботу серед працівників системи РАЦС щодо вимог нової редакції Закону „Про вибори Президента України".
    
    Джерело: Прес-служба Міністерства юстиції України
    Tел. 229-88-70
    E-mail: press@minjust.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю