Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українська Гельсінська спілка з прав людини вважає, що права людини та основні свободи не можуть бути виключно внутрішньою справою України

12 грудня, 2004 р.

    *** Під таким гаслом Гельсінська Спілка зробила 09.12.2004 заяву з приводу Міжнародного дня прав людини. Спілка засуджує висловлювання високих посадовців України та сусідніх країн, які відповідають міжнародній спільноті на звинувачення у порушенні владою фундаментальних прав людини та основних свобод, у тому числі і прав виборця, радянською риторикою про внутрішні справи країни. "Такі висловлювання є методом захисту тоталітарної влади від дотримання прав людини на основі універсальних стандартів".
    
    Гельсінська спілка констатує збільшення випадків порушень прав у період виборчої кампанії, зокрема права на вільний вибір.
    
    Іншою проблемою вони називають бідність. "Внаслідок такої безвідповідальної політики державної влади чверть українського населення перебуває за межею бідності, що стає однією з найважливіших причин неможливості реалізувати ними значну кількість своїх прав". Значною проблемою залишається безконтрольна система слідства. Тільки за статистикою в Україні відкривається вдвічі більше кримінальних справ, ніж виноситься вироків судами про засудження осіб.
    
    Гельсінська спілка ще раз підкреслила, що українська влада зобов’язана прислухатися до конструктивної критики міжнародних правозахисних організацій та представників інших країн щодо зростання кількості порушень прав людини в Україні і вживати адекватних заходів щодо цього.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати