Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ ОПІКУНСЬКУ РАДУ З ПИТАНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ З МІСЦЬ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

13 грудня, 2004 р.

    *** Луганськ, 2 грудня 2004 року. Відбулось перше засідання Громадської опікунської ради з питань звільнення з місць позбавлення волі в Луганській області.
    
    Громадська опікунська рада з питань звільнення з місць позбавлення волі в Луганській області створюється з метою реалізації соціального партнерства державних та громадських організацій, установ системи виконання покарань.
    
    Основними напрямками роботи Громадської опікунської ради є:
    1. Надання допомоги виправним установам у вирішенні питань, пов’язаних з підготовкою засуджених до звільнення та дотримання їхніх прав.
    2. Сприяння участі громадськості в роботі виправних установ.
    3. Сприяння покращенню матеріально-побутових і медико-санітарних умов засуджених.
    4. Контроль за виконанням державних програм, що стосуються засуджених і тих, хто звільнився з місць позбавлення волі, установами та організаціями, що співпрацюють з Управлінням державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області.
    5. Рішення питань забезпечення засуджених і тих, хто звільнився з місць позбавлення волі, робочими місцями.
    6. Взаємодія з іншими регіонами України для більш ефективного рішення питань соціального супроводу осіб, які звільняються в інші регіони.
    7. Привернення уваги громадськості до проблем пенітенціарних установ, залучення державних та недержавних організацій до надання допомоги виправним установам і тим особам, які звільнились з місць позбавлення волі.
    
    У засіданні взяли участь представники Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області, Обласного управління юстиції, Головного управління освіти і науки, Головного управління праці і соціального захисту, Обласного центру соціальних служб для молоді, Центру профілактики і боротьби зі СНІД, Обласного наркологічного диспансеру, Луганського національного педагогічного університету ім. Т. Шевченка, директор ВАТ “Лукра”, Військово-патріотичного об’єднання “Каскад”, Благодійного фонду “ДіМ”, засоби масової інформації.
    
    Учасники засідання відзначили необхідність надання соціальної допомоги особам, які звільнились з місць позбавлення волі (відновлення документів, соціальних зв’язків, працевлаштування, вирішення соціально-побутових проблем), обговорили проект положення Громадської опікунської ради з питань звільнення з місць позбавлення волі в Луганській області, план роботи на 2005 рік тощо.
    
    Олександр Гізай
    Військово-патріотичне об’єднання “Каскад”
    91031, Луганськ, кв. Героїв Брестської фортеці, 15/28
    Тел.: (0642) 618 758
    Електронна пошта: svega@ukr.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю