Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


СПРАВЖНЄ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

13 грудня, 2004 р.

    *** Львів, 19 грудня 2004 року. Мальтійська служба допомоги та 20 громадських організацій проводять благодійну акцію “Святий Миколай”. Акція проводиться для того, щоб кілька тисяч дітей з інтернатів та сиротинців Львівської області, а також діти з малозабезпечених сімей могли отримати свій персональний подарунок.
    
    Мета акції: допомогти Святому Миколаю прийти до кожної дитини з інтернату та сиротинця з персональним подарунком. Волонтери від імені Святого Миколая в інтернатах допомагають дітям написати листи до Чудотворця. Діти в листах розповідають про себе, свої мрії та бажання. Є листи, в яких діти просять здоров’я для свої близьких, в інших – тканину для вишивання. Але діти є діти – ведмедик, джинси, згущене молоко, мобільний телефон, і, звичайно, солодощі.
    
    Гортаючи ці листи, можна переконатись, що мрії та бажання дітей різні, часто зовсім нереальні для втілення, але усі листи мають одну спільну рису – вони випромінюють надію на відповідь. Дитячі листи роздають на львівських парафіях, у навчальних закладах.
    
    Діти, які з різних причин не написали листа, також отримають подарунки завдяки доброчинним внескам львівських підприємств та громадян.
    
    Восьмий рік поспіль з благословення Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара молодіжні організації різного спрямування об’єднуються задля допомоги дітям з інтернатів. Ще з вересня молодь готує вистави, шукає різноманітні можливості забезпечити дітей подарунками. А наступного тижня понад 500 волонтерів вирушать у дорогу, щоб принести дитині в інтернат її подарунок, а головне – подарувати увагу суспільства та надію.
    
    КОНТАКТИ:
    Олексій Побурко
    Мальтійська служба допомоги
    290005, Львів, вул. Академіка Богомольця, 8/2
    Тел.: (0322) 751 200
    Електронна пошта: mykolai@malteser.lviv.ua
    Інтернет-сайт: http://www.malteser.lviv.ua
    
    Джерело: Інформаційний електронний бюлетень “ГУРТ” за 1999-2004 рр. - http://www.gurt.org.ua у розділі “ВИДАННЯ”.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати