Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЗАПРОШУЄМО ДО ДІАЛОГУ (Оголошення)

13 грудня, 2004 р.

    *** Центр політичної освіти, Молодіжна громадська колегія при Голові Верховної Ради України виступають з ініціативою проведення суспільного діалогу в регіонах України, який може бути спрямований на обговорення:
    - процесів та явищ, що відбулися в молодіжному середовищі під час виборів Президента України;
    - бачення молоді шляхів вирішення суспільно-політичної кризи та подальшого розвитку українського суспільства, зокрема молодіжної політики в державі;
    - перспектив розвитку молодіжних ініціатив, які виникли під час виборів Президента України, а також розвитку молодіжного руху.
    
    Запрошуємо молодіжні та студентські організації, активістів виборчих штабів кандидатів у Президенти України, органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії, засоби масової інформації взяти участь в організації діалогу в регіонах України, який може бути проведено у форматі круглих столів, дебатів тощо.
    
    Вибори Президента України 2004 року засвідчили гостру необхідність запровадження змін у суспільно-політичному житті держави. Перш за все, це стосується вдосконалення політичної системи України, формування якісно нових принципів функціонування влади, пошуку демократичної моделі взаємодії громадян і владних інституцій тощо. У зв’язку з цим виникає необхідність напередодні повторного голосування проведення відкритого суспільного діалогу, в якому молодь, як найбільш мобільна верства українських громадян, може відіграти особливу роль.
    
    За ініціативи Центру політичної освіти, Молодіжної громадської колегії при Голові Верховної Ради України та Народно-демократичної ліги молоді 2 грудня 2004 року в місті Києві було започатковано діалог у рамках круглого столу, учасниками якого стало більше 60 представників молодіжних організацій, студентських ініціатив, засобів масової інформації, а також молодих активістів та експертів з молодіжної політики (звіт за результатами круглого столу можна переглянути на Інтернет-сайті Молодь у виборах http://www.muv.org.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=654).
    
    Центр політичної освіти та Молодіжна громадська колегія при Голові Верховної Ради України готові надати організаційну, інформаційну та іншу допомогу в організації заходів з проведення діалогу.
    
    КОНТАКТИ:
    Костянтин Плоский
    Центр політичної освіти
    Тел.: (044) 204 4985
    Електронна пошта: office@cpe.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.cpe.org.ua
    
    Джерело: Інформаційний електронний бюлетень “ГУРТ”
    http://www.gurt.org.ua у розділі “ВИДАННЯ”.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати