Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Російські правозахисники: є й інша Росія...

14 грудня, 2004 р.

    *** Представники російських правозахисних організацій заперечили пропоновану керівництвом Росії та ЗМІ думку щодо антиросійських настроїв серед учасників громадянського спротиву в Україні.
    
    "Із самого початку "жовтогарячої революції" на Україні, а по суті справи - відразу після першого туру президентських виборів, багато впливових російських засобів масової інформації не утомлюються повторювати, що у вашій країні йде боротьба між прихильниками "проросійської" і "антиросійської" орієнтації, і майже відкрито підтримують одну зі сторін громадянського конфлікту", - говорять правозахисники.
    
    Вони стверджують, що в Росії є чимало людей, які у це не вірять. "Ми прекрасно розуміємо, що українські громадяни, - українці, росіяни, кримські татари, русини, євреї, вірмени, греки та інші, незалежно від їхнього етнічного походження, рідної мови, культурного самовизначення, місця проживання і навіть політичних симпатій, - вийшли на вулиці Києва, Харкова й інших міст не для того, щоб продемонструвати "антиросійські" настрої". Причинами цього вони називають обурення тим, що своєкорисливі політики спробували ними маніпулювати, а результати їхнього волевиявлення були грубо підтасовані.
    
    "Можливо, ті, хто сьогодні визначає офіційну політику Росії, думають, що Україна, що роздирається етнокультурними конфліктами, Україна, керована слабкою, корумпованою, напівавторитарною владою, змушеної спиратися на підтримку ззовні, буде найбільше зручним сусідом для нашої країни".
    
    Правозахисники наголошують, що є інша Росія, яка зацікавлена у вільній, єдиній і стабільній Україні, що прагне, як і вона сама, до Європи.
    
    Під цим Зверненням підписалися представники Російського Товариства "Меморіал", Московської Гельсінкської Групи, правозахисної організації "Право дитини", Російського дослідницького Центру з прав людини, Міжрегіональної Групи "Правозахисна мережа", Громадського Об'єднання "Мир-світло культури", "Християнсько-демократичної перспективи", Центру громадянської освіти і прав людини, Молодіжного центру прав людини та багато інших.
    
    Джерело : civic.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати