Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


18 грудня відбудеться круглий стіл для журналістів

14 грудня, 2004 р.

    *** „Зміни в медіа-середовищі та перспективи медіа-реформ”
    
    Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка України запрошують журналістів на круглий стіл „Зміни в медіа-середовищі та перспективи медіа-реформ”. Круглий стіл відбудеться 18 грудня об 11.00 у приміщенні Національної спілки журналістів (вул. Хрещатик, 27а).
    
    Вільна дискусія журналістів, медіа-експертів та представників журналістських організацій буде присвячена стосункам між журналістами та власниками ЗМІ, закріпленню тих змін, які відбулися в інформаційній політиці останнім часом та виробленню практичного плану медіа-реформ в Україні. Матеріали дискусії планується залучити до національної конференції з питань реформування медіа, яка запланована на січень 2005 року.
    
    Представник Міжнародної федерації журналістів Олівер Моні-Кьорл та віце-президент Шведської профспілки журналістів Арні Кьоніг, які візьмуть участь у круглому столі, додадуть практичних порад міжнародних медіа-профспілок у вирішенні цих проблем.
    
    Передбачається, що дискусію вестимуть Наталія Лігачова, голова ГО „Телекритика”, Сергій Гузь, голова Незалежної медіа-профспілки України, Сергій Таран, директор Інституту масової інформації, медіа-експерти, журналісти.
    
    З питань участі у круглому столі звертайтеся до Сергія Гузя, Тетяни Акімової за телефонами 537-20-03, 220-71-97, info@profspilka.org.ua.
    
    
    Київська незалежна медіа-профспілка
    тел. (044) 537-20-03, факс 220-71-97,
    www.profspilka.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати