Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Цікава передвиборча статистика

15 грудня, 2004 р.

    *** Майже половина громадян вважають, що і під час повторного другого туру будуть спроби фальсифікацій, але на результати виборів вони не вплинуть.
    
    Водночас, суттєво зменшився відсоток тих, хто вважають, що фальсифікації істотно вплинуть на результати виборів. Такі зміни у суспільній думці, зокрема, пов’язані зі впевненістю в тому, що влада вже не насмілиться настільки відверто і в такому масштабі сприяти чи потурати фальсифікаціям як це було 31 жовтня та 21 листопада 2004 року.
    
    У можливості великомасштабних фальсифікацій, які істотно вплинуть на результати виборів, впевнені більшою мірою жителі Півдня і Сходу, ніж Центра і Заходу, а з іншого боку - більшою мірою ті, хто голосував за В.Януковича, ніж ті, хто голосував за В.Ющенка.
    
    На запитання - Якщо у повторному другому турі виборів візьмуть участь Віктор Ющенко
    і Віктор Янукович, на чию користь переважно будуть фальсифікації? - на користь Ющенка регіональний зріз дав такі результати: Захід 2,1, Центр - 6,0, Південь - 24,0, Схід - 28,1.
    
    На користь В.Януковича - Захід - 60,4, Центр - 36,6, Південь - 17,3, Схід - 8,4
    
    Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 6 по 9 грудня 2004р. в 118 населених пунктах в усіх регіонах України. Опитано 2023 респонденти віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати