Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Семінар „Доступ до інформації для журналістів” (м.Київ)

27 січня, 2004 р.

    Інститут Масової Інформації та нідерландська організація Прес-Нау запрошують українських журналістів взяти участь у семінарі “Доступ до інформації”, який відбудеться 29-30 січня в Києві за адресою вул. Воровського, 4.
    
    Семінар розрахований на штатних працівників всіх видів мас-медіа. Він має на меті ознайомити учасників із засадничими принципами законодавства стосовно доступу до інформації та надати журналістам практичні навички щодо того, як саме здобувати інформацію для своїх матеріалів. Теоретичні викладки супроводжуватимуться аналізом конкретних ситуацій, які реально виникали в практиці українських журналістів.
    
    Під час семінару заплановані виступи болгарської викладачки Гордани Юлевої та українських правників: Людмили Панкратової та В’ячеслава Якубенко (IrexProMedia), Інни Ведмеденко та Тетяни Кириченко (ІМІ), а також українських журналістів, котрі домагались захистити своє право на інформацію через суд.
    
    Якщо ви бажаєте детальніше ознайомитись з програмою семінару контактуйте з ІМІ за телефонами (044) 461 90 23 , (044) 212 12 26 або за адресою e-mail: irishka@imi.org.ua, inna@imi.org.ua, irene@imi.org.ua, natasha@imi.org.ua.
    
    Для участі в семінарі необхідний лист на бланку редакції на ім’я директора ІМІ Наталі Нілової, який підтверджує участь журналіста та гарантує збереження його робочого місця впродовж двох днів відсутності на роботі. Регіональним журналістам відшкодовуються квитки на потяг. Готельні витрати та обіди для всіх учасників виплачує ІМІ.
    
    джерело: Секретаріат Ради українських правозахисних організацій


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю