Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Нові степендіальні програми

15 грудня, 2004 р.

    Французький методично-інформаційний центр Львова пропонує декілька стипендіальних програм, які фінансує уряд Франції.
    
    Найпрестижнішою серед нових програм є програма “Коперник”. Кількість стипендій для громадян Східної та Центральної Європи, зокрема України, що пропонує ця програма, становить 40.
    
    Стипендію виділяють для спеціалістів у галузях права, економіки й інженерії. Окрім здобутої в Україні вищої освіти за названими спеціальностями, кількарічного досвіду роботи в обраній галузі, потрібно добре володіти французькою мовою і бути стипендіатом уряду Франції вперше.
    
    Інша стипендія передбачає навчання за третім циклом вищої освіти у Франції, тобто на здобуття диплома магістра для різних фахівців, обмеження є для лінгвістів, філософів і богословів. Другу стипендію виділяють для роботи у Франції над дисертацією під спільним науковим керівництвом.
    
    Проходження стажування за програмами передбачає самостійне обрання навчального закладу.
    
    Для програми “Коперник”, у разі успішної співбесіди, французький уряд сам запропонує вищу школу для навчання.
    
    Програма “Коперник” – це шість місяців навчання і шість стажування на провідних підприємствах цієї країни.
    
    Усіх стипендіатів за програмою “Коперник”, забезпечать престижною роботою, вони мають право залишитися працювати на тому французькому підприємстві, де проходили стажування з перспективою кар’єрного росту.
    
    Щоб отримати бланк заяви на стипендію та довідатися більше про стипендії, необхідно звернутися до Французького методично-інформаційного центру Львова, написавши їм за електронною адресою cfdf.lviv@ifrance.com або відвідати інтернет-сайт Посольства Франції у Києві: http://www.ambafrance.kiev.ua.
    
    Бланк заяви необхідно заповнити у двох примірниках і додати до них резюме, докладний і чітко викладений навчальний проект. Для інших програм слід подати також лист від французького навчального закладу про його готовність прийняти вас.
    
    Освітню програму та список навчальних закладів можна знайти на сайтах http://www.etudier-en-france.com; http://www.edufrance.fr; http://www.onisep.fr; http://www.cpu.fr/universites/ тощо.
    
    Надіслати документи до Французького методично-інформаційного центру на стипендію “Коперник” необхідно до 18 лютого, на дві інші – до 15 березня 2005 року.
    
    Джерело : Сивикюа.орг


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати