Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нікопольська централізована біблиотечна система отримала гранти Уряду США

27 січня, 2004 р.

    Серед 80 бібліотек України, що одержала гранти уряду США в розмірі більш $ 100 тис. для придбання комп'ютерів, підключення і роботі в мережі Інтернет, є і Нікопольська централізована бібліотечна система.
    Начальник відділу преси, утворення і культури посольства США в Україні Скотт Урбом надіслав міському голові Нікополя Сергієві Старуну лист, у якому дякує за співробітництво в 2003 р., зокрема в реалізації спільного проекту "Інтернет для читачів публічних бібліотек".
    На думку С. Урбома, упровадження даного проекту поліпшило безкоштовне одержання інформації жителями міста. Посольство США високе оцінює зусилля міського голови й інших учасників реалізації проекту за підтримку бібліотечної галузі і культури, а спільна робота є значним внеском у процес демократичних реформ і розвиток цивільного суспільства в Україні.
    У листі також виражена подяка директорові бібліотечної системи Людмилі Шевцовой і начальникові відділу культури міськради Наталі Василенко за забезпечення якісної реалізації проекту і своєчасне відкриття Інтернет-центрів у Нікополю.
    Джерело: REGІONS.RU


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю