Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДОПОВІДІ

30 грудня, 2004 р.

    *** 25 листопада 2004 року наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України було створено робочу групу з підготовки Національної доповіді України щодо впровадження Оргуської конвенції за форматом, запропонованим Секретаріатом Конвенції, а також затверджено відповідний план роботи.
    
    Громадська еколого-правова організація “ЕкоПраво-Київ”, яка є членом робочої групи, допомагає Міністерству охорони навколишнього природного середовища України у проведенні консультацій з громадськістю, збиранні та обробці зауважень та рекомендацій до проекту Національної доповіді.
    
    Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні Національної доповіді щодо впровадження Оргуської конвенції в Україні, яка була підготовлена Міністерством охорони навколишнього природного середовища України до Другого засідання сторін Оргуської конвенції, що відбудеться 25-27 травня 2005 року (Алмати, Казахстан).
    
    Кінцевий варіант доповіді з висновками та зауваженнями від громадськості буде подано до Секретаріату Оргуської конвенції.
    
    Згідно з домовленістю, прийнятою на першій нараді Сторін 21-23 жовтня 2002 року (Лука, Італія), національні доповіді мають бути надані Секретаріату однією з офіційних мов до 24 січня 2005 року.
    
    Просимо надсилати всі Ваші пропозиції та зауваження до 5 січня 2005 року на електронну адресу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України: secr@menr.gov.ua (обов’язково з копією на адресу “ЕкоПраво-Київ”: aarhus@ecopravo.kiev.ua).
    
    Проект Національної доповіді знаходиться на Інтернет-сайті “ЕкоПраво-Київ” http://www.ecopravo.kiev.ua/epk/151204.shtm.
    
    За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до інформаційного координатора ГЕПО “ЕкоПраво-Київ” Валерії Котляренко за тел.: (044) 254 5764, або електронною поштою: aarhus@ecopravo.kiev.ua.
    
    КОНТАКТИ:
    Валерія Котляренко
    “ЕкоПраво-Київ”
    04119, Київ-119, а/с 51
    Тел./факс: (044) 254 5764
    Електронна пошта: aarhus@ecopravo.kiev.ua, secr@menr.gov.ua
    Інтернет-сайт: http://www.ecopravo.kiev.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю