Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Початок переговорів про процедуру вступу України до Європейського союзу буде одним з питань у переговорах Віктора Ющенка, на посту Президента України, з представниками ЄС.

3 січня, 2005 р.

    *** „Це буде предметом моїх переговорів з ЄС”, сказав Ющенко. Також серед питань для переговорів з ЄС він назвав: надання Україні статусу країни з ринковою економікою та вступ країни до ВТО.
    
    Окреслюючи пріоритети зовнішньої політики України він назвав стратегічним питання євроінтеграції.
    
    „Поряд з темою євроінтеграції, яка є стратегічною для мого Кабінету, я би поставив модернізацію стосунків з Росією”, зазначив В.Ющенко.
    
    За його словами, „Росія – це наш вічний сусід, з яким у нас повинні бути прекрасні дружні стосунки”. На думку Ющенка, достатньо буде кількох його зустрічей (у якості глави держави) з президентом Росії Владіміром Путіним, щоб розглянути проблемні питання у двосторонніх відносинах. „Я запропоную нове меню, нову тематику” для переговорів з Путіним, підкреслив Ющенко.
    
    Серед проблемних питань українсько-російських відносин він назвав питання у торгівельній, митній та фіскальній сферах.
    
    Як відомо, в Євросоюзі поки що не говорять про можливість розпочати переговори з Україною про вступ до об”єднання. Деякі політики ЄС вважають недоцільним розпочинати дискусію про можливість членства України. Поки що в ЄС говорять про можливість поглиблення відносин з Україною в рамках політики сусідства та, зокрема, про надання Україні статусу країни з ринковою економікою.
    
    Джерело : "ПроЄвропа"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати