Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Сьогодні представники української громадськості серед яких музиканти, письменники та журналісти, звернулися до керівництва держави із нотою-закликом щодо створення громадського телебачення.

11 січня, 2005 р.

    *** На думку підписантів громадске телебачення зможе гідно підтримати здобутки журналістської та Помаранчевої революції. На їх думку громадське телебачення акумулює створення українських програм на базі наявного зараз державного телебачення.
    
    У Зверненні до української громадськості, нового Президента України Віктора Ющенка, голови Верховної Ради Володимира Литвина, народних депутатів зокрема говориться, що головною відмінною рисою Громадського ТБ має стати переважно власне виробництво: інформаційних, публіцистичних, розважальних програм, документальних та художніх фільмів.
    
    "Незаангажовані під нову чи стару владу новини та суспільні програми - це обличчя Громадського ТБ. Єдиною владою, котрій звітуватиме керівництво Громадського мовника має бути громадськість, а його наглядові органи повинні будуватися за принципом максимального представництва усіх суспільних груп. Механізм фінансування повинен унеможливлювати вплив з боку як державних, так і комерційних структур".
    
    Громадське телебачення, на їхню думку, могло б бути створено на базі нинішніх державних телеканалів за найкращими європейським зразками. І як один з варіантів, це може бути канал УТ-1, що перетворить його на "еталон інформаційного та публіцистичного мовлення в державі".
    
    Автори звернення вважають, що головне - це прозоро обговорити засади майбутнього громадського мовника і механізмів його створення.
    
    Серед підписантів - Юрій Андрухович, В’ячеслав Брюховецький, Святослав Вакарчук, Микола Вересень, Юлія Мостова, Іван Дзюба, Мирослав Попович, Ігор Куляс, Наталія Лигачова, Андрій Курков, Тетяна Лебедєва, Володимир Мостовий, Валерій Іванов, Ігор Лубченко, Андрій Шевченко, Віталій Шевченко, Олександр Ткаченко, Руслана Лижичко.
    
    Джерело : Інститут масової інформації


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю