Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Є багато того, що нас з"єднує!

12 січня, 2005 р.

    Всеукраїнську акцію „Різдво разом”, ініціаторів якої - Львівський національний університет імені Івана Франка, Український Католицький Університет та Львівську Духовну Семінарію Святого Духа - підтримали громадські організації та влада.
    
    Цього року окрім 100 харківських школярів, що під патронатом мера Харкова Володимира Андрійовича Шумілкіна 12-й раз поспіль відправилися до Львова святкувати Різдво 2 січня, ще понад 100 молодих людей відправилися до Львова 5 січня.
    
    Усвідомлюючи важливість об`єднавчих процесів, ініціаторами яких є сама громада, на звернення Центру Прав Людини "Древо життя", Міжнародний фонд "Відродження" оперативно надав фінансову допомогу для доправки на акцію ще 432 молодих людей.
    
    За сприяння Харківського відділення Південної залізниці і особисто п.Леоніда Георгіовича Чалого та Валерія Олександровича Пошали 5 січня до Львова рушив спецпотяг з 10 вагонів.
    
    Діти і молодь протягом трьох днів перебували у родинах та монастирях, разом зі львівянами готували різдвяну вечерю, вертепи та карнавали, в яких брали участь.
    
    Віце-ректор Українського Католицького університету зазначив: "Ми передусім думали про те, чим МИ можемо поділитися з нашими гостями зі сходу. Однак виявилося, що це не було однобічне бажання, це був взаємний обмін духовними дарами. Молоді харків`яни вразили своєю сердечністю та глибинною мудрістю і я часто ловив себе на думці, що це не я відкриваю перед ними якісь істини, а ми разом перебуваємо у діалозі".
    
    Джерело :www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати