Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європейський парламент сьогодні ухвалив резолюцію по Україні, у якій закликав Раду ЄС й Еврокомісію розглянути інші форми асоціації з Україною.

13 січня, 2005 р.

    *** Про це повідомив на прес-конференції глава комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції, екс-глава МЗС Борис Тарасюк.
    
    За його словами, у цій резолюції європейські депутати закликають виконавчі органи Євросоюзу переглянути план дій Україна-ЄС і з урахуванням нової ситуації в країні провести переговори про його доповнення.
    
    Депутати закликають Єврокомісію й Раду ЄС "розглянути інші форми асоціації з Україною, надаючи чіткі перспективи для країни, відповідаючи на продемонстроване прагнення більшості українського народу, з можливим наданням перспективи приєднання", - сказав Тарасюк.
    
    За його словами, євродепутати також закликають ЄС підтримати Україну на шляху вступу до СОТ, одержання статусу країни з ринковою економікою, а також почати переговори про спрощення візового режиму України з європейськими країнами.
    
    Крім того, у резолюції члени європарламенту поздоровили Віктора Ющенка з перемогою на виборах, і закликали всі сторони сприйняти цей результат. У документі також висловлюється стурбованість із приводу спроб поставити під сумнів територіальну цілісність України.
    
    Депутати закликали організації-донори надати допомогу Україні, а також просять ЄС збільшити допомогу Україні за різними програмами.
    
    Джерело : "Українська правда"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю