Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРОГРАМИ CYBERFAIR POLAND ТА CYBERFAIR INTERNATIONAL

13 січня, 2005 р.

    *** ДЛЯ ШКІЛ УКРАЇНИ, БІЛОРУСІ, РОСІЇ ТА КРАЇН СЕРЕДНЬОЇ АЗІЇ
    
    Фонд “Освіта для демократії” та XIII Середня школа в Лодзі запрошують школи України, Білорусі, Росії та країн Середньої Азії взяти участь у програмі CyberFair Poland та CyberFair International.
    
    CyberFair - це освітня програма, яка може здійснюватись у школах усього світу. Це є найбільший захід такого роду. Учні, які беруть участь у програмі, проводять дослідження у своїх середовищах, а потім друкують отриману інформацію в мережі Інтернет.
    
    Польська версія програми CyberFair - це частина міжнародної програми, яку координує Фундація Global School Net (Каліфорнія).
    
    Метою програми є популяризація знань про Польщу, країни Східної Європи та Середньої Азії серед школярів усього світу, а також заохочення польських школярів здобувати знання про свій народ, його історію та традиції. За вісім років у конкурсі Cyberfair взяло участь понад 750,000 учнів із 100 країн світу.
    
    Програма CyberFair навчає пошуку необхідної інформації, об’єктивного оцінювання, аналізу зібраної інформації та роботи в групі. Беручи участь у програмі учні розуміють, що вони є мешканцями світу, який вони самі створюють. Програма заохочує як до пізнання власного народу, його традицій та історії, так і до знайомства з іншими народами та їхніми традиціями. За допомогою глобальної мережі програма дає змогу налагодити контакти з молоддю інших країн та обмінюватись інформацією, ідеями та думками.
    
    Завданням польської версії програми CyberFair є популяризація Польщі та інших країн Східної Європи та Середньої Азії як країн багатих на інтелігентну, відкриту молодь, а також як країн відкритих на нові здобутки. Кожна молода людина, яка сама зробила Інтернет-сторінку, може показати учням усього світу, що для неї є важливим, наблизити історію свого міста та показати його традиції. Оскільки польська версія програми CyberFair є єдиною версією конкурсу в Європі з моменту вступу Польщі до ЄС, ми можемо стати послами континенту на весь світ.
    
    Учасниками програми CyberFair можуть бути діти та молодь віком від 5 до 19 років.
    
    Завданням учасників є зібрати та опрацювати інформацію на вибрану тематику в рамках однієї з восьми категорій (місцеві лідери, меншини та соціальні групи, бізнес і організації, місцева специфіка, визначні пам’ятки міста - природні та створені людьми, історичні місця, проблеми навколишнього середовища). На основі зібраної інформації учні мають створити Інтернет-сторінку, яку оцінить міжнародне журі.
    
    Конкурс складається з 2-х етапів:
    
    учні створюють та публікують свої Інтернет-сторінки та оцінюють проекти, що надіслані іншими школами;
    найвище оцінені роботи переходять на рівень регіональний та далі роботи оцінює професійне журі, яке складається із спеціалістів у даній галузі.
    Реєстрація на участь у конкурсі триває до 28 лютого 2005 року.
    
    Інструкцію, конкурсні положення, категорії, умови участі, терміни конкурсу тощо розміщено на Інтернет-сайті CyberFair Edycja Polska http://www.cyberfair.pl/cf-ua.
    
    КОНТАКТИ:
    CyberFair Polska
    XIII Liceum Ogolnoksztalcace im. Marii Piotrowiczowej
    ul. Zuli Pacanowskiej 4
    91-430 Lodz
    Poland
    Електронна пошта: serhiy@edudemo.org.pl
    Інтернет-сайт: http://www.cyberfair.pl


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати