Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Правозахисна організація Human Rіghts Watch Америці ставить в провину катування у в'язницях для іноземців, а Росії - воєнні дії в Чечні.

16 січня, 2005 р.

    *** Як приклад порушення прав людини HRW приводить катування і жорстоке звертання з іноземними військовополоненими у в'язницях Абу-Грейб (Ірак) і Гуантанамо (Куба).
    
    "США не можуть говорити про свої наміри захищати права людини за кордоном і ставити себе в приклад, оскільки самі ж порушують їх, тим самим підриваючи непорушність міжнародних норм і створюючи звабний прецедент для інших", - зауважують аналітики
    HRW.
    
    Правозахисники жадають від Вашингтона "притягти до відповідальності винних на всіх рівнях і привселюдно заявити про намір відмовитися від будь-яких силових методів слідства".
    
    Критиці піддається і Росія. За словами HRW, у цій країні мають місце катування у в'язницях і слідчих органах, дідовщина в армії, жорстока поведінка з дітьми в дитячих будинках. Має місце тиск на пресу і ЗМІ, посилено контроль. HRW звернули увагу і на тиск силових структур Росії на бізнес.
    
    Але основним пунктом невдоволення правозахисників стали чеченські події. На їхню думку, обмеження прав людини йде з обох сторін.
    
    Джерело : Сивикюа.орг


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати