Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Гранти для колективного членства в Інтернет-видавництві BіoMed Central

16 січня, 2005 р.

    *** Оголошено Програму грантів для підтримки видання і публікації матеріалів наукових досліджень учених із країн, що розвиваються, і країн з перехідною економікою.
    
    Інформаційна Програма Інституту Відкрите Суспільство (OSІ) рада представити свою нову програму грантів, що розроблена відповідно до принципів Будапештської Ініціативи "Відкритий Доступ" (http://www.soros.org/openaccess/).
    
    З метою розширення відкритого доступу до наукових і дослідницьких матеріалів, ІВС надасть фінансування для оплати колективного членства 50 організацій в Інтернет видавництві BіoMed Central. Членство буде надано організаціям з тих країн, у яких активно функціонує мережа фондів Сороса.
    
    В даний час BіoMed Central (http://www.bіomedcentral.com/) являє собою колекцію з 85 електронних журналів відкритого доступу. Колективне членство забезпечує наступні права:
    
    1. Усім науковим співробітникам і студентам організації, що є колективним членом BіoMed Central, надається право безкоштовної публікації статей, рукопису яких були схвалені і прийняті одним з журналів BіoMed Central.
    
    2. Право реєстрації всіх значимих статей і матеріалів, що були опубліковані даною організацією. З цією метою на сайте BіoMed Central створена спеціальна сторінка, де можна розмістити ці посилання з указівкою назви організації.
    
    3. Право на 15% знижку при підписці на кожне з передплатних видань BіoMed Central (включаючи огляди журналів і бази даних).
    
    4. Грант для колективного членства надається терміном на 12 місяців.
    
    Основні принципи надання фінансової підтримки:
    
    1. Організації повинні займатися дослідженнями в області биомедицины (біології і (чи) медицини).
    
    2. Фінансування буде надано з урахуванням дотримання географічної представленості країн і організацій.
    
    Організації, що хотіли б взяти участь у грантовому конкурсі на одержання фінансування для забезпечення колективного членства повинні надати Мелісі Хагеманн наступну інформацію з адреси mhagemann@sorosny.org
    
    * короткий опис організації, включаючи чисельність співробітників біомедичного (біологічного і (чи) медичного) відділу чи факультету
    
    * контактну інформацію (особу) для зв'язку з організацією список професорсько-викладацького складу біомедичного факультету
    
    Процес добору заявок:
    
    * Рішення про виділення фінансування буде прийматися в міру надходження заявок
    Актуально до 17.01.2005
    Контакт Меліса Хагеманн
    E-maіl: mhagemann@sorosny.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю