Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нові освітні програи

17 січня, 2005 р.

    ПРОГРАМИ CYBERFAIR POLAND ТА CYBERFAIR INTERNATIONAL
    ДЛЯ ШКІЛ УКРАЇНИ, БІЛОРУСІ, РОСІЇ ТА КРАЇН СЕРЕДНЬОЇ АЗІЇ
    
    Фонд “Освіта для демократії” та XIII Середня школа в Лодзі запрошують школи України, Білорусі, Росії та країн Середньої Азії взяти участь у програмі CyberFair Poland та CyberFair International.
    
    CyberFair - це освітня програма, яка може здійснюватись у школах усього світу. Це є найбільший захід такого роду. Учні, які беруть участь у програмі, проводять дослідження у своїх середовищах, а потім друкують отриману інформацію в мережі Інтернет.
    
    Польська версія програми CyberFair - це частина міжнародної програми, яку координує Фундація Global School Net (Каліфорнія).
    
    Метою програми є популяризація знань про Польщу, країни Східної Європи та Середньої Азії серед школярів усього світу, а також заохочення польських школярів здобувати знання про свій народ, його історію та традиції. За вісім років у конкурсі Cyberfair взяло участь понад 750,000 учнів із 100 країн світу.
    
    Програма CyberFair навчає пошуку необхідної інформації, об’єктивного оцінювання, аналізу зібраної інформації та роботи в групі. Беручи участь у програмі учні розуміють, що вони є мешканцями світу, який вони самі створюють. Програма заохочує як до пізнання власного народу, його традицій та історії, так і до знайомства з іншими народами та їхніми традиціями. За допомогою глобальної мережі програма дає змогу налагодити контакти з молоддю інших країн та обмінюватись інформацією, ідеями та думками.
    
    Завданням польської версії програми CyberFair є популяризація Польщі та інших країн Східної Європи та Середньої Азії як країн багатих на інтелігентну, відкриту молодь, а також як країн відкритих на нові здобутки. Кожна молода людина, яка сама зробила Інтернет-сторінку, може показати учням усього світу, що для неї є важливим, наблизити історію свого міста та показати його традиції. Оскільки польська версія програми CyberFair є єдиною версією конкурсу в Європі з моменту вступу Польщі до ЄС, ми можемо стати послами континенту на весь світ.
    
    Учасниками програми CyberFair можуть бути діти та молодь віком від 5 до 19 років.
    
    Завданням учасників є зібрати та опрацювати інформацію на вибрану тематику в рамках однієї з восьми категорій (місцеві лідери, меншини та соціальні групи, бізнес і організації, місцева специфіка, визначні пам’ятки міста - природні та створені людьми, історичні місця, проблеми навколишнього середовища). На основі зібраної інформації учні мають створити Інтернет-сторінку, яку оцінить міжнародне журі.
    
    Конкурс складається з 2-х етапів:
    - учні створюють та публікують свої Інтернет-сторінки та оцінюють проекти, що надіслані іншими школами;
    - найвище оцінені роботи переходять на рівень регіональний та далі роботи оцінює професійне журі, яке складається із спеціалістів у даній галузі.
    
    Реєстрація на участь у конкурсі триває до 28 лютого 2005 року.
    
    Інструкцію, конкурсні положення, категорії, умови участі, терміни конкурсу тощо розміщено на Інтернет-сайті CyberFair Edycja Polska http://www.cyberfair.pl/cf-ua.
    
    КОНТАКТИ:
    CyberFair Polska
    XIII Liceum Ogolnoksztalcace im. Marii Piotrowiczowej
    ul. Zuli Pacanowskiej 4
    91-430 Lodz
    Poland
    Електронна пошта: serhiy@edudemo.org.pl
    Інтернет-сайт: http://www.cyberfair.pl
    
    Інформацію використано з Інтернет-сайту CyberFair Edycja Polska http://www.cyberfair.pl
    Джерело: бюлетень РЦ "ГУРТ"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю