Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Презентація конкурсу грантів з адвокасі від UCAN

18 січня, 2005 р.

    *** Проект „Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) запрошує організації громадянського суспільства (ОГС) відвідати презентацію щорічного конкурсу грантів з адвокасі, яка відбудеться 25 січня 2005 року в Києві.
    
    Метою проведення конкурсу грантів з адвокасі (представництво та захист прав громадян) є розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом відбору та розвитку організацій громадянського суспільства (ОГС), які спроможні представляти інтереси різноманітних груп та заохочувати громадян України до активної участі у суспільному житті країни.
    
    Гранти з адвокасі надаються досвідченим українським громадським організаціям для впровадження проектів з представництва та захисту прав (адвокасі), які здатні забезпечити дуже конкретні вимірювані результати.
    
    Програма презентації включатиме огляд діяльності проекту UCAN, опис програмних та адміністративних вимог конкурсу грантів з адвокасі.
    
    Участь у презентації є безкоштовною. Вхід для ОГС - вільний. Презентації конкурсу заплановані у 8 регіонах України й відбуватимуться за таким графіком:
    Черкаси - 26 січня,
    Миколаїв - 26 січня,
    Кіровоград - 27 січня,
    Луганськ - 27 січня
    Вінниця - 28 січня
    Луцьк - 1 лютого
    Запоріжжя - 3 лютого
    Житомир - 3 лютого
    
    Про місце та час проведення презентацій у регіонах буде повідомлено пізніше, а також буде розміщено на веб-сайті проекту http://www.ucan-isc.org.ua.
    
    Із запитаннями можна звертатись до Ірини Негрєєвої, менеджера з комунікацій проекту UCAN, за телефонами (044) 468-98-09, 411-74-91 або по електронній пошті info@ucan-isc.org.ua.
    
    Презентація відбудетья з 10:30 до 13:30 у готелю "Експрес" за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 38/40, Великий Зал, 4 поверх.
    
    Додаткова інформація:
    Конкурс грантів партнерства з адвокасі проекту UCAN оголошується раз на рік. Перші два конкурси були оголошені у січні 2003 року та січні 2004 року. 40 організації громадянського суспільства з 22 областей України, що стали переможцями минулих конкурсів, впровадили або нині впроваджують різнопланові проекти - від запобігання домашньому насильству до підтримки розвитку кондомініумів, посилення довіри до парламенту, захисту прав народних майстрів, охорони навколишнього середовища, кращої поінформованості населення щодо попередження захворювань на рак, а також багато інших проектів.
    
    Джерело : Проект UCAN


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати