Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Оголошено про участь в конференції - Відповідність Угоді СОТ-СФС – як ключова умова розвитку торгівлі в агропромисловому секторі України”

19 січня, 2005 р.

    ПРОЕКТ „СТВОРЕННЯ МЕХАНІЗМУ СЕРТИФІКАЦІЇ ТА КОНТРОЛЮ СТАНДАРТІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ СОТ-СФС” – організатор міжнародної конференції „Відповідність Угоді СОТ-СФС – як ключова умова розвитку торгівлі в агропромисловому секторі України”.
    9 лютого 2005 року проект ”Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС” комісії Європейського Союзу разом з Міністерством аграрної політики України організовує конференцію на тему” Відповідність Угоді СОТ-СФС – як ключова умова розвитку торгівлі в агропромисловому комплексі України”. На конференції будуть розглянуті питання стану теперішнього та перспективи майбутнього України при вступі до СОТ в аграрному секторі; основні тенденції зовнішньої торгівлі України продуктами харчування та вплив її на світовий ринок; проблеми пов’язані з практичним застосуванням контролю та нагляду за безпекою та якістю харчових продуктів. Основними доповідачами на конференції будуть провідні українські та міжнародні спеціалісти країн Європейського Союзу, представники державних органів.
    Проект ”Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС” було започатковано в листопаді 2003 року з метою підтримки економічного розвитку аграрного сектору через впровадження міжнародних стандартів у сфері забезпечення безпеки продуктів харчування, здоров’я тварин та рослин згідно з вимогами СОТ та Угодою СОТ-СФС. Проект фінансується Європейським Союзом та виконується консорціумом GFA Terra Systems/TUV Nord. Реципієнт проекту – Міністерство аграрної політики України.
    Більш детальну інформацію стосовно участі у конференції та умов реєстрації можна отримати на сайті www.sps-info.org.ua або за телефонами + 38 (044) 428-0630, e-mail fedak@sps-info.org.ua – Григорій Федак
    Участь у конференції безкоштовна.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати