Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин оголошує про початок програми громадського лобіювання для громадських організацій.

25 січня, 2005 р.

    *** Програма відбувається з метою допомогти НУО впливати на урядову політику на національному, регіональному та місцевому рівнях.
    
    Ця програма не є грантовою програмою.
    
    Українські та іноземні експерти й тренери НДІ будуть інтенсивно працювати з однією або двома громадськими організаціями з метою планування та реалізації лобістської кампанії даних НДО.
    
    НДІ покриватиме тільки витрати на тренінгову частину програму та фактичні витрати на ведення самої лобістської кампанії. Громадські організації, зацікавлені у програмі, мають заповнити заявку на участь.
    
    Перед тим як заповнити заявку на участь у конкурсі, уважно ознайомтесь з оголошенням програми. Заявки, які не відповідають мінімальним вимогам до проекту чи організації, розглядатися не будуть.
    
    Громадські організації мають спланувати кампанію та обрати найбільш ефективні техніки громадських дій для досягнення своєї мети. Проекти мають продемонструвати, що громадяни країни можуть впливати на прийняття рішень владою. Проект має передбачати залучення якнайбільшої кількості громадян до лобістської кампанії та активної діяльності на період 6 - 8 місяців. Початок роботи по проекту очікується 1.04.2005 року.
    
    Дата завершення прийняття заявок 18 лютого 2005 року.
    
    Детальніше про умови участі дивіться у додатку.
    
    
    Джерело : www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати