Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Комітет захисту журналістів, який базується у Нью-Йорку закликає президента України Віктора Ющенка розслідувати скоєнні в Україні злочини проти журналістів і провести реформи в медіа-просторі країни.

1 лютого, 2005 р.

    ***
    Про це йдеться у листі комітету, підписаному його виконавчим директором Енн Купер, повідомляє українська служба радіостанції "Голос Америки".
    
    За інформацією радіостанції, у листі Купер, зокрема, віддає належне Ющенку за висловлені ним зобов'язання поліпшити "погане" становище із свободою преси в Україні, підкреслюючи, що в цій сфері можна внести чимало коректив з початком нової демократичної ери, на прихід якої сподіваються багато хто.
    
    Разом з тим виконавчий директор комітету висловлює тривогу у зв'язку з дотепер не розкритими вбивствами ряду українських журналістів, які вкупі з переслідуванням, залякуванням й утиском незалежних ЗМІ допомогло створити в Україні атмосферу беззаконня й поширити самоцензуру.
    
    В зв'язку з діями попередньої влади щодо ЗМІ Комітет захисту журналістів закликає президента України до "трьох критично важливих кроків": покласти кінець культурі безкарності й зловживанням судових органів; реформувати політизоване регулювання діяльності мас-медіа; припинити всі форми державної цензури.
    
    У всіх трьох сферах комітет наводить приклади порушень і зловживань, зафіксованих в Україні протягом останнього років, повідомляє "Голос Америки".
    
    Джерело:Інтерфакс-Україна


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю