Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Світовий банк збільшує допомогу Україні

7 лютого, 2005 р.

    *** Голова представництва Світового Банку в Україні Душан Вуйович повідомив, що Світовий банк готовий виділити Україні протягом трьох років близько 1,5 мільярда доларів у рамках програм системних позик (ПСП).
    
    Про це Душан Вуйович повідомив в інтерв'ю щотижневику "Контракти". Він відзначив, що в процесі попередніх переговорів конкретні суми не обговорювалися і, швидше за все, вони будуть уточнені в ході наступних зустрічей.
    
    У цілому, за словами Вуйовича, політика Світового банку відносно України мінятися не буде. "Ми, як і раніш, збираємося підтримувати ринкові перетворення в Україні, що, відповідно до заяв нового президента, будуть продовжуватися", - сказав Вуйович.
    
    В інтерв'ю "Контрактам" Вуйович також повідомив, що базові умови надання ПСП-3 вже обговорювалися зі старим урядом. "Мова йде про імплементації пенсійних, адміністративних, судових реформ, прозорість прийняття України у СТО, інтеграцію держави до європейського співтовариства, - відзначив глава представництва СБ. - Напрямок реформ визначено. А вибір конкретних показників реалізації базових умов ПСП-3 - це питання техніки і переговорів з урядом".
    
    Як відомо, програма кредитування української економіки в рамках ПСП була затверджена в 2001 році. Загальний обсяг ПСП повиннен був скласти 700 мільйонів доларів - три транші по 250 мільйонів доларів кожен.
    
    20 вересня 2001 року СБ надав Україні кредит на суму 250 млн. дол. для реалізації економічної програми уряду. 150 млн. дол. було перераховано відразу, ще 100 млн. дол. Україна одержала в грудні 2001 року. Другий транш (ПСП-2) затверджено 9 грудня 2003 року, тоді ж Україні було виділено 75 млн. дол. Затримка з ПСп-2 була викликана невдоволенням Світового банку політикою України в частині проведення реформ в енергетичній і вугільній галузях, а також припиненням приватизації обленерго.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю