Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


11 лютого 2005 року відбудеться чергове засідання Пленуму Верховного Суду України.

7 лютого, 2005 р.

    *** Згідно з порядком денним у колегіальному органі розглядатиметься п’ять питань.
    
    1. Про деякі питання, які виникають під час розгляду судами України скарг на постанови органів дізнання, слідчого, прокурора про порушення кримінальної справи. Ця постанова розглядатиметься у третьому читанні, з доповіддю виступить суддя Верховного Суду України Б.М. Пошва.
    
    2. Про практику застосування судами України законодавства, що регулює повернення справ на додаткове розслідування. Щодо цієї постанови, яка розглядається у другому читання, із доповіддю виступить суддя Верховного Суду України В.П. Драга.
    
    3. У першому читанні розглядатиметься проект постанови “Про окремі питання застосування судами законодавства про пенсійне забезпечення військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб”. Доповідь на цю тему зробить суддя Верховного Суду України В.В. Житков.
    
    4. Суддя Верховного Суду В.В. Заголдний виступить із доповіддю щодо проекту постанови “Про практику застосування судами України законодавства у справах про злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту”, який розглядатиметься у першому читанні.
    
    5. У першому читанні розглядатиметься проект постанови “Про практику застосування судами законодавства про звільнення від кримінальної відповідальності”. З доповіддю виступить суддя Верховного Суду України С.М. Міщенко.
    
    Постанови Пленуму будуть опубліковані у “Віснику Верховного Суду України” й оприлюднені на веб-сайті найвищого судового органу в системі судів загальної юрисдикції.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю