Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Київським школярам – про права дитини

7 лютого, 2005 р.

    *** Фундація «Чинність закону», спільно із ГО „Парламент дітей міста Києва”, в рамках партнерства проекту правової просвіти дітей шкільного віку міста Києва, планує показати в київських школах матеріали демонстраційного диску Фундації „Чинність закону”, під назвою: „ По той бік стіни...”, присвячений пенітенціарній (кримінально – перевиховній) системі для підлітків. Демонстраційний диск містить документальні фільми, які у різні часи були відзняті фахівцями Фундації „Чинність закону” у перевиховних закладах для неповнолітніх в Україні, Німеччині та Голландії. Фільми мають назви:
    1. „Місце для каяття” – (Україна – Німеччина. 2002 рік)
    2. „Рентрей - територія любові” (Україна – Голландія. 2003 рік)
    3. „Світло твоєї душі” (Україна. 2004 рік)
     Ці фільми мають собі на меті довести підлітку, що, навіть після скоєння ним правопорушення, він цілком може вирости свідомим громадянином своєї країни та жити вільним життям, а допомогти тим, хто оступився у житті мають саме вихователі та вчителі пенітенціарних закладів, де відбувають своє покарання засуджені. Також усі фільми розповідають про реформи та формування систем перевиховання в різних країнах, порівнюють їх ефективність.
    На фото: Уривок фільму „Світло твоєї душі”, вихованки Мелітопольської перевиховної колонії для дівчат. Режисер фільму: Олег Спорников


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю