Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


РЦ "ГУРТ" - запрошує на лекцію до посольства США

14 лютого, 2005 р.

    *** Відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні та Ресурсний центр “Гурт” запрошують представників громадських, благодійних і політичних організацій, органів влади та ЗМІ відвідати лекцію доктора Ельберта Ренсома “Після перемоги: як зберегти громадянську активність”.
    
    Доктор Ельберт Ренсом – професор теологічної семінарії в Олександрії (штат Вірджинія), в минулому - активіст руху за громадянські права (60-ті роки), соратник Мартіна Лютера Кінга.
    
    Під час лекції розглядатиметься надзвичайно актуальне для України питання – як зберегти інтерес в енергію, як утримати ентузіазм і активність людей у соціальному русі після здобуття перемоги.
    
    Доктор Ельберт Ренсом народився в місті Джексон, штат Міссісіпі, пізніше родина переїхала в Новий Орлеан, штат Луїзіана. Під час свого навчання в коледжі (Alabama State College for Negroes, Монтгомері, штат Алабама) був одним з активістів і допомагав Мартіну Лютеру Кінгу (відомий лідер руху на захист громадянських прав в 60-х роках у США) під час автобусного бойкоту в Монтгомері. Доктор Ренсом закінчив Університет Хав’єр в Новому Орлеані в 1959 році зі ступенем бакалавра музичної освіти і був учителем музики у школах Чикаго впродовж п’яти років. У середині 60-х рр. він продовжує свою співпрацю з Кінгом, приєднується до Південної християнської конференції лідерів та бере активну участь у політичних кампаніях за громадянські права, ініційованих цією організацією: марші від Сельми до Монтгомері, марш свободи до Вашингтона в 1963 році, відкритті демонстрації в Чикаго, Іллінойс у 1966, а також у кампанії на захист бідних у Вашингтоні, округ Колумбія в 1968 році.
    
    З 1970 року пан Ренсом працює деякий час у міському уряді Вашингтона, округ Колумбія, координуючи програму відновлення міста, спрямовану на його відбудову та реставрацію. В 1989 році він отримав ступінь магістра богослов’я (Школа богослов’я, Університет Говарда) та доктора теології в 1995 році (теологічна семінарія Веслі). Він служив помічником пастора в баптистській церкві Альфред Стріт в Олександрії, штат Вірджинія, і багато подорожував країнами світу з лекціями та доповідями на тему миру й політики ненасильницьких дій за соціальні зміни.
    
    На сучасному етапі доктор Ренсом є професором теологічної семінарії в Олександрії, штат Вірджинія та президентом компанії REACH INC., яка працює в галузі людських ресурсів.
    
    Лекція відбуватиметься англійською мовою із синхронним перекладом.
    
    Зустріч відбудеться у конференц-залі Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, 4, (4-й поверх). Початок зустрічі о 15.00.
    
    Для участі у зустрічі просимо зареєструватися до 14 лютого 2005 року за тел. (044) 554 1052, або електронною поштою: info@gurt.org.ua. Контактні особи – Вікторія Гультай, Ольга Полонська. Просимо зазначити назву організації, контактний телефон, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка братиме участь у заході.
    
    КОНТАКТИ:
    Вікторія Гультай, Ольга Полонська
    Ресурсний центр “Гурт”
    Тел./факс: (044) 554 1052
    Електронна пошта: info@gurt.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.gurt.org.ua
    
    Олександра Карп’як
    Відділ преси, освіти та культури
    Посольство США в Україні
    Тел.: (044) 490 4026, 490 4123
    Інтернет-сайт: http://www.usembassy.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати