Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЗАЯВА представників молодіжного громадського руху Закарпатської області

18 лютого, 2005 р.

    *** Ми, представники молодіжного громадського руху області, стурбовані політикою керівництва Закарпатської ОДА, що формується стосовно перспектив молодіжної політики в краї, участі в цьому процесі молоді та можливості впливу на неї через органи державної влади.
    
    За період передвиборчої кампанії „помаранчева молодь” була піддана репресіям у вигляді залякувань і цькування з боку керівництва вищих навчальних закладів та правоохоронних органів. Молодих активістів переслідували і безпідставно арештовували. В той час, коли старше покоління, інколи вважало за краще промовчати, молодь завжди відверто і безкомпромісно відстоювала ідею приходу Чесної влади на чолі з В. Ющенком. Ніхто не заперечить, що саме молодь першою вийшла на вулиці 22-23 листопада і чітко заявила про свою громадянську позицію; саме молодь стала однією з рушійних сил помаранчевої революції в Україні загалом, та на Закарпатті зокрема, і саме молодь все ще покладає найбільше надій на якісні зміни в органах державної влади.
    
    Проте, вже сьогодні ми можемо стати свідками, коли окремі люди, які напередодні та у дні помаранчевої революції займали, у кращому разі, нейтральну позицію, тепер активно претендують на ключові посади в органах виконавчої влади. На жаль, не стало винятком і управління у справах сім”ї та молоді ОДА, що є ключовим в реалізації молодіжної політики.
    
    На сьогодні жодний із можливих кандидатів на посаду начальника молодіжного управління не є знаною чи впливовою людиною у молодіжному середовищі, не є знавцем процесів, що мають місце в молодіжному житті краю і, впевнені, не має цілісного уявлення про стан справ у сфері молодіжної політики, а отже і не має шансів на прихильність з боку громадсько- і політично активної молоді Закарпаття.
    
    Тому ми, представники молодіжного руху нашого краю, в особі лідерів молодіжних громадських організацій Закарпаття, розцінюємо нехтування думкою молоді, при обранні начальника управління у справах сім’ї та молоді ОДА, як прояв неповаги щодо молодих творців революції, і пропонуємо вихід із ситуації – розглянути ряд пропозицій з нашого боку і у відритому діалозі обговорити найкращу із запропонованих кандидатур.
    
    Коаліція молоді Закарпаття „Наша Україна”, Андрій Шекета
    ГО „Чиста Україна”, Святослав Бабіля
    ГО „ПОРА”, Віктор Щадей
    „Фундація Регіональних Ініціатив”, Андрій Риба
    „Молодий народний рух”, Сергій Єсип
    „Українська Студентська Спілка”, Інна Крайняй
    „Українська народна молодь”, Ярослава Гасинець
    ЗОО „Наше покоління”, Віталій Фещенко
    ГО „Асоціація Молодіжних Ініціатив Краю”, Петро Ренжин
    „Молодий Рух”, Галина Дору
    Асоціація студентів-міжнародників „Європа”, Юрій Плеша
    Асоціація Економістів, Олексій Гетманенко
    Від НСОУ „ПЛАСТ”, Андрій Ребрик
    Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Василь Бенчак
    www.fri.net.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю