Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Ніну Карпачову привітав Омбудсман Європейського Союзу

18 лютого, 2005 р.

    *** Омбудсман Європейського Союзу пан Нікіфорос Діамондурос привітав Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніну Карпачову з обранням до складу правління Європейського Інституту Омбудсмана.
    Доктор Нікіфорос Діамондурос був обраний першим Омбудсманом Греції у 1998 році одночасно зі своєю українською колегою Ніною Карпачовою. За час роботи між двома Омбудсманами склалися плідні дружні стосунки. Співпрацюючи з Ніною Карпачовою, Нікіфорос Діамондурос особисто долучився до справи українських моряків судна „Фунда”, засуджених у 2000 році в Греції до 10 років позбавлення волі, яких було достроково звільнено у 2003 році.
    У квітні 2003 року Нікіфорос Діамондурос був обраний на посаду Омбудсмана Європейського Союзу, а в січні 2005 року, здобувши підтримку переважної більшості членів Європарламенту, повторно переобраний.
    Ніна Карпачова щиро подякувала своєму колезі за тепле привітання й висловила впевненість у подальшій плідній співпраці з Євросоюзом в галузі захисту прав і свобод людини.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю