Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Перше подання Омбудсмана новому Президенту України.

18 лютого, 2005 р.

    *** Уповноважений з прав людини у жовтні минулого року звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням покращити соціальне забезпечення Олександри Гонгадзе – матері загиблого журналіста Георгія Гонгадзе.
    Знайшовши підтримку урядовців щодо можливості вирішення цього питання у правовому полі, Ніна Карпачова направила подання
    Президенту України Віктору Ющенку, в якому пропонує призначити
    О.Т. Гонгадзе президентську довічну державну стипендію. Такі стипендії призначаються видатним діячам інформаційної галузі відповідно чинного Указу Президента України № 24 від 16.01.2002 року. Журналіст Георгій Гонгадзе, безперечно, мав би право на призначення цієї стипендії.
    На думку Омбудсмана, президентська стипендія могла б бути призначена його матері, яка за таких трагічних обставин втратила свого єдиного сина і годувальника.
    У своєму поданні Президенту Уповноважений з прав людини зокрема зазначає: «Леся Гонгадзе для всіх співвітчизників є прикладом материнської мужності та стійкості. А тому надати за цих обставин максимально можливу підтримку матері загиблого журналіста, яка заслуговує на особливу повагу суспільства, є справою честі Української держави»
    P.S. Як стало відомо, в телефонній розмові з Ніною Карпачовою Президент України щиро підтримав цю ініціативу українського Омбудсмана.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати