Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Організатори Національної конференції щодо ЗМІ, яка відбудеться 4-5 березня у Києві, представляють для відкритого обговорення матеріали, які будуть у центрі уваги на заході.

22 лютого, 2005 р.

    ***
    Незалежна медіа-профспілка і НСЖУ хотіли б почути думки про ці документи, які враховуватимуться при виробленні рішень Національної конференції з питань інформаційної політики в державі.
    
    Насамперед, мова йде про матеріал під назвою "Тези до Національної журналістської конференції". Це – свого роду Маніфест дій незалежної медіа-профспілки, який виносить на обговорення журналістських колективів голова НМПУ Сергій Гузь. Він пропонує чіткий план реформ галузі, який обіцяє підтримати і Міжнародна федерація журналістів. Головне - значно покращити умови праці і соціальний захист представників ЗМІ.
    
    На конференції планується підписати угоду про єдині прес-карти і розпочати переговори щодо тарифної угоди. На цю тему – матеріал сайту Незалежної медіа-профспілки України "Чи потрібна прес-карта. Професійні стандарти".
    
    Організатори, проводячи таке обговорення, вважають, що важливим є знання всіх профспілкових організацій, всіх журналістів про вимоги, які висуватимуться на конференції.
    
    Щоб мати можливість внести зміни до цих вимог ще до Конференції, Ужгородська профспілкова організація збере членів і симпатиків на зібрання, яке відбудеться найближчими днями.
    
    Національна конференція стане першою спробою колективного захисту своїх інтересів. До цього профспілка спільно з НСЖУ йшла 2 роки. Тому розглянути і обговорити документи, запропоновані профспілкою та журналістською Спілкою, необхідно, щоб ця спроба була максимально корисною для всіх.
    
    Висловлюйтесь, будь ласка, на ці теми у режимі оn-line.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю