Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Семінар для журналістів Сходу та Заходу України

23 лютого, 2005 р.

    *** Національна спілка журналістів Британії та Ірландії та Незалежна медіа-профспілка України запрошують журналістів з Донецької, Луганської, Харківської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Вінницької областей на семінар, що пройде в Києві 18-19 березня 2005 року. Мета семінару – обмінятися досвідом ефективного відстоювання прав журналістів у стосунках з власниками медіа та владою. А саме: як захищати свої права з допомогою професійних організацій і журналістської солідарності.
    
    Британські колеги проведуть дводенний тренінг «Створення та щоденна робота профспілкової організації». Учасники тренінгу зможуть дізнатися:
    
    - як протидіяти редакційній політиці, що суперечить стандартам журналістики та кодексу професійної етики;
    
    - про можливості відстояти свої трудові інтереси (легалізація трудових відносин, захист робочих місць від скорочень, підвищення заробітної плати, умови організації праці та її тривалість, відпустки, безпека тощо);
    
    - методи ефективних переговорів з роботодавцями, принципи ведення колективних переговорів та підготовки індивідуальних трудових угод;
    
    - як створити профспілку, яка б захищала інтереси журналістів у будь-яких умовах, у тому числі і „ворожого” ставлення з боку роботодавців, зміни власників чи влади.
    
    Під час тренінгу будуть використовуватися приклади з практики, порівнюватимуться британський досвід та українські реалії. Всі учасники семінару отримають методичні матеріали (у тому числі зразки колективних договорів провідних видань Великої Британії), необхідні для створення профспілкової організації у власних редакціях, ведення переговорів з роботодавцями.
    
    Учасникам семінару відшкодовується проїзд до Києва і назад, проживання у готелі, харчування. Робота тренінгу триватиме з 10.00 до 18.00 18-19 березня.
    
    Журналісти, що бажають взяти участь у семінарі, можуть надсилати свої заявки (у довільній формі) до 10 березня 2005 року (тел/факс (044) 220-71-97, info@profspilka.org.ua, vynnychuk@ukr.net. Контактні особи – Сергій Гузь, Оксана Винничук).


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати