Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українсько - польський прес-клуб

24 лютого, 2005 р.

    *** Прес-клуб представивши досвід Польщі щодо інформаційної підтримки на шляху до Європейського Союзу та започаткував дискусію про ті, Яким чином цей досвід може бути корисний для України.
    
    Прес-клуб було організовано Центром "демократії і розвитку" (Київ) спільно з європейською фундацією "діалог" (Бидгощ) за сприянням Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю - ПАУСІ.
    
    Головними доповідачами були Агнєшка Кудлінська, директор Департаменту зв'язків з громадськістю і європейської інформації з Комітету європейської інтеграції Польщі та Світлана Лі, голова Управління міжнародних зв'язків та європейської інтеграції Державної телерадіокомпанії України. Більше ніж 30 представників українських засобів масової інформації взяли доля в роботі клубу.
    
    Агнєшка Кудлінська підкреслила: "люди повинні отримувати інформацію про ЄС у Будьонному житті. Люди повинні розуміти різні аспекти внутрішньої та зовнішньої політики своєї країни, якщо вона збирається приєднатися до ЄС. Томові надзвичайно важливо надавати багатосторонню інформацію про Європейську спільноту".
    
    Світлана Лі заявила: "уряд створює і формує думку громадськості про ЄС. Нова посаду віце- прем'єр-міністра з питань євроінтеграції є найкращим доказом того, що Україна рухається в напрямку Європейського Союзу".
    
    Присутніх на зустрічі журналістів найбільше зацікавили питання впливу євроінтеграції на життя пересічних громадян України.
    
    Польсько-Американсько-Українську Ініціативу про Співпрацю (ПАУСІ) було створено в 1999 році як тристоронню ініціативу урядів Польщі, України та Сполучених Штатів, спрямовану на розвиток зв?язків між Україною та Польщею. ПАУСІ фінансується Агентством Міжнародного Розвитку - США (USAІ) та адмініструється Будинком Свободи - Freedom House на підставі догоди з USAІ.
    
    Джерело : ПАУСІ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати